İstanbul Çapa Hastanesinden Randevu Almak

Merhabalar bu yazımda sizlere internet üzerinden İstanbul Çapa Tıp Hastanesinden nasıl randevu alabiliriz onu anlatacağım.

Hepinizin bildiği gibi Çapa hastanesi Türkiye’nin en iyi 3 hastanesi arasına giriyor.Köklü kadrosuyla,eski tarihiyle en iyi doktorların yer aldığı çapa hastanesi İstanbul’un göbeğinde yer alıyor.Yer olarak Fatih’te bulunmaktadır.Tramway,taksi,iett gibi toplu taşıma araçlarıyla bu hastaneye kolaylıkla gidebilirsiniz.Hastanede tüm sağlık branşları yer almaktadır.Yani göz için de bu hastaneye gidebilirsiniz,bacaklarınız için de bu hastaneye gidebilirsiniz.Çoğu hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.Sonuçta hastane devlete aittir.

Şimdi gelelim internetten randevu alma işlemine.Aslında randevu almak çok kolay.

Randevu almak için öncelikle buraya tıklıyoruz. (Randevu alma sitesi değişti. Site adresi “http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/” burasıdır.)

ÇAPADAN RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Siteye giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi gerekli boşlukları dolduruyorsunuz ve randevu alma butonuna basıyorsunuz.

çapa randevu alma

Randevu alma sistemine giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan polikniliklerden hangisinde tedavi olmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz ve sağda görülen boş saatlere tıklayarak randevu alıyorsunuz.

çapa randevu alma 2

Gördüğünüz gibi işlem bu kadardır.Umarım faydalı olur.Herkese Allah’tan şifa diliyorum.Kolay gelsin.

GÜNCELLEME

Güncel randevu alma sitesi “http://itfrandevu.istanbul.edu.tr/” adresidir. Buraya girip bilgilerinizi girerek hastaneden randevu alabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir