Kablosuz İnternetime Bağlananları Nasıl Öğrenirim?

Merhabalar.Bugün size süper ve herkes için çok gerekli olan bir programı tanıtacağım.

İnternet şifrenizi kıran biri varsa ve internetinizi bedava kullanıyorsa bundan nasıl haberiniz olur. Bu ücretsiz program ile bunu tespit edebilirsiniz. Önlem olarak internet şifrenizi değiştirebilirsiniz.Programın adı who is on my wifi’dir. Bu programın işlevi sizin kablosuz internetinize bağlanan varsa onu göstermektir.

Ayrıca bu program sayesinde internetinize bağlanan o yabancının ip adresini, mac adresini, internetinize neyle bağlandığını, bağlandığı cihazın markasını, şu anda internetinize bağlı olup olmadığını, en son ne zaman bağlandığını veya ilk ne zaman bağlandığına kadar kısaca o yabancının her şeyini öğrenmiş oluyorsunuz. Bu programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.Herkese hayırlı olsun. 

www.whoisonmywifi.com

Bu site programın resmi sitesidir.Burada aylık program kullanım ücreti 9.95 dolar yani 27 tl civarı bir ücreti vardır.Tabii ki programı lisanslı bir şekilde kullanmak isteyenler ücret karışılığında alabilirler.

Ben para veremem diyorsanız google da “who is on my wifi” programı diye aratın illaki crackli versiyonları mevcut olabilir.Oradan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir