Kış Gelmeden Peteklerinizi Temizletin

Kış gelmeden peteklerinizi temizletin hem iç hemde dış temizlik şart çünkü ısınma problemleri ve sağlık problemleri yaşamanız buna bağlıdır. Petek içinde biriken kireç ve tortular balçıklaşarak zamanla ısınma problemlerine neden olmaktadır. Petek aralarında görünen toz pisliklerde sağlık tehdidi oluşturmaktadır.

İstanbul petek temizliği ile kapalı devre sistemlerindeki sağlamlığı ve ısı yalıtımını eski haline yani ilk günkü haline döndürmek için çalışmalara başlamak istiyoruz.

Başlıklar

Petekler neden eşit seviyede ısınmaz?

Kalorifer petek temizliğinin gerekli olduğu alanlar peteklerin üst yada alt kısımlarından bir bölümünün soğuk kalmasıdır. Petek zemininde yada üst, orta bölgelerinde atık varsa su tam geçmemiş demektir ve apartman içi kalorifer kazanı yada kombiniz ne kadar hararetli ısıtırsa ısıtsın maalesef sonuç değişmeyecektir. İlk günkü sorunsuz hale dönüştürülmesi en az 1 saat en fazla 3 saatlik bir işleme tabi tutulan, firmamızca verilen servis ile mümkündür.

Isıtma sistemleri ve yapılan işlemler

Makineli petek temizliği ile döküm yerden ısıtma, alüminyum, mobil yada merkezi ısıtma gibi sistemlerde temizlik yapabiliriz ve bize gerekli olan bu sistemlerin girişi yapmaktır. Banyo havlupanı ve orada varsa klozet yoksa direk tuvalete atıkların gitmesi sağlanırken, sirkülasyon tamamen cihaz kontrolünde yapılmaktadır ve su berraklığının gözlenmesi, atıkların çıktıktan sonra suyun giderek açılması artık işlemlerin sonuna doğru geldiğimizin göstergesidir. Sizde içinize sinecek bir çalışmayı sağlayan firmamız ile artık istenmeyen soğuklardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Garantili hizmet

Çözüm Merkezi petek temizliğinin en büyük güvencelerinden bir tanesi tüm işlemlerin garantili olması ve bu işi yeni öğrenen değil, uzun senelerdir beraber çalıştığımız ustalarımızca hizmetlerin verilmesidir. Kredi kartı ödemesi ve faturalı işlemler ile İstanbul’da güvenilir tesisat firmanız, çözüm merkezidir. Sitemizi http://petektemizliği.com bağlantısına tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kış aylarında malum doğalgaz faturaları bir hayli yüksek gelir. Birde yukarıda anlatıldığı gibi petekler ve radyatörler kirliyse yüksek faturaların yanı sıra tam randımanlı ısı verimi sağlanamaz. Yararlı konulara değindiğiniz için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir