Kurtlar Vadisi “En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük” Repliği Kaçıncı Bölümde?

Herkese iyi günler dileriz değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Kurtlar Vadisi dizisinden akıllarda kalan ve halen sosyal medyada kullanılan “En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük.” repliği dizinin kaçıncı bölümünün kaçıncı dakikasında geçmektedir onun bilgisini paylaşacağız.

Birçok dizi izleyicisine göre Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi Kurtlar Vadisi olarak adlandırılıyor. Özellikle ilk 2 sezonu gerçekten bir başyapıt olarak kabul ediliyor. Öyle ki dizideki bazı replikler günümüzde halen sosyal medyada vb. yerlerde kullanılmaktadır. Bunlardan birisi de “En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük.” repliğidir. Bu repliği dizide Süleyman Çakır söylüyor. Dizide hangi bölümde ve kaçıncı dakikada geçtiği ise merak ediliyor. Şimdi kısaca bilgisini aktaralım.

“En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük.” Repliği Hangi Bölümde, Kaçıncı Dakika?

Dizide geçen “En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük.” repliği Kurtlar Vadisi 14. bölümünde geçmektedir. Bu replik dizinin 14. bölümünün 43:58 dakikasında geçmektedir. Bu sözü dizide Süleyman Çakır yani Oktay Kaynarca söylüyor.

Dizide bu repliğin söylenildiği sahnenin ekran görüntüsü yukarıdaki gibidir. Youtube resmi Kurtlar Vadisi kanalından 14. bölüm 45. dakika ve 58. saniyeyi açarak bu sahneyi açabilirsiniz.

“En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük” replik konuşması şöyle:

  • Polat Alemdar : En büyük o mu?
  • Süleyman Çakır : Mehmet Karahanlı. En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük!

Kısacası, bu konuşma Kurtlar Vadisi’nin 14. bölümünde 43:58 ‘de geçmektedir. Youtube’dan izleyebilirsiniz. Ek olarak bu replik günümüzde sosyal medyada, caps resimlerinde vb. yerlerde sıklıkla kullanılıyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir