KVK Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere KVK ürünleri için garanti sorgulaması nasıl yapılır onu anlatacağız.

K.V.K. firması Türkiye’nin en büyük cep telefonu satıcılarından birisidir. Açılımı “Mehmet Emin Karamehmet, Murat Vargı, Osman Kavela” isimlerinin soyadlarının baş harflerinden oluşmaktadır. KVK bir çok ünlü markanın Türkiye distribütörüdür. KVK hem yerli hem de eski bir firma olduğu için cep telefonu almak isteyenlerin tercih edeceği firmalar arasında gelmektedir. Bizler de yerli malına destek için bu firmayı tavsiye ediyoruz. Ayrıca KVK ürünleri için garanti sorgulama seçeneği de mevcuttur. Üstelik resmi web sitesi üzerinden ve ücretsiz şekilde sorgulatma yapabilirsiniz. Şimdi maddeler halinde anlatalım.

K.V.K. Ürünleri Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti sorgulatma için site adresi ==> www.kvk.com/Page/SafetyAndInvoice

1-) K.V.K. ürünleri için garanti sorgulama yapmak için öncelikle resmi web sitesine “www.kvk.com/Page/SafetyAndInvoice” yani buraya giriyoruz. Ardından direkt karşımıza garanti sorgulama ekranı çıkıyor. Fakat bazen direkt bu üstteki linki açtığımızda açılmayabiliyor. O yüzden öncelikle www.kvk.com resmi adresine giriyoruz. Ardından sitenin en altına geliyoruz ve e-hizmetler bölümünün hemen altında yazan “Fatura ve Garanti Sorgulama” linkine tıklıyoruz.

2-) Ardından aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkacaktır. Buradan boş kutuya garantisini sorgulamak istediğimiz cihazın IMEI numarasını yazıyoruz. Ardından güvenlik butonuna basıp “Sorgula” butonuna basıyoruz.

3-) Sonrasında cihazın garanti sorgulamasını yapmış oluyoruz. Sorgulamadan sonra detaylı garanti bilgileri karşımıza çıkacaktır. Bu şekilde KVK ile ilgili tüm ürünlerin garanti sorgulatmasını yapabilirsiniz.

KVK garanti sorgulaması bu şekilde yapılmaktadır. Umarız yararlı olur.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir