League Of Angels 2 Nedir ve Nasıl Oynanır? Tüm Detaylar

League of angels 2 web tabanlı internet üzerinden oynanan bir oyundur.Aynı zamanda facebook üzerinden de ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunda melek karakterler ağırlıklıdır zaten oyunun isminden de anlaşılacağı gibi.Eşyalarınızı güçlendirerek toplu bir şekilde takım savaşları yapabileceğiniz bir oyundur.

Grafik açısından web tabanlı oyunlara göre oldukça iyidir diyebilirim.Normalde ilk gördüğümde oyun çok kötü demiştim.Çünkü masaüstü bir oyun zannetmiştim.Sonradan web üzerinden oynandığını anlayınca oldukça başarılı bir grafik yapmışlar dedim.Dövüş sahneleri vs. her türlü ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir oyundur.Hatta bazı masaüstü bilgisayar oyunlarına bin basar diyebiliriz.

Oyunda amaç karakterinizi güçlendirip takım savaşları yaparak yükselmektir.Oyun kotanızdan fazla harcamaz.Zaten facebook üzerinden de oynanıyor hem arkadaşlarınızda konuşup hemde oyun oynayabilirsiniz.İnternet paketinizden fazla kullanma olmaz diyebilirim.

Oyun tamamen ücretsizdir.Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Şimdi gelelim nasıl üye olabiliriz sorusunun cevabına.

Öncelikle buradaki linke tıklıyoruz.Sonrasında açılan sitede e posta ve paralanızı oluşturuyorsunuz ve “kaydol” butonuna basıyorsunuz.

league of angels 2 nasıl üye olunur 1

Dilerseniz facebook hesabınıza girip yaparakta league of angels 2 oyununu oynayabilirsiniz tercih size kalmış.

Oyuna kayıt bu kadardır.Sonrasında oyunu oynamak için yine aynı siteden(yani buradan) kullanıcı adınızı ve parolanızı yazarak oyuna girip yapabiliyorsunuz.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.Oyun hakkındaki sorunlarınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir