League of Legends Hesabın Kaç Level Olduğu Nerede Yazıyor?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere League of Legends (LoL) oyununda hesabın kaç seviye olduğu nerede yazıyor onu göstereceğiz.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene yapılan bir güncellemeyle artık League of Legends oyununda maksimum level sınırı kalkmıştı. Önceden hesaplar maksimum 30 levele kadar çıkıyordu. Fakat yapılan güncellemeyle sınırı henüz bilinmeyen bir yere kadar level gidiyor. Mesela şuanda 700 küsür levelde bulunan hesaplar olduğu söyleniyor. Yani kısacası yeni yamayla birlikte oyunda level sınırı kalkmış görünüyor. Büyük ihtimalle sınırsız şekilde level almaları devam edecektir.

Yeni level gelmesiyle birlikte oyuncular hesap seviyesinin nerede yer aldığı fazla bilmiyor. Bilenler de sonradan unutabiliyor çünkü hesabın seviyesi oldukça küçük bir yerde yazıyor. Peki hesabın kaç level olduğu oyun paneli içerisinde nerede yer alıyor şimdi size onu paylaşalım.

Arkadaşlar levelinizi öğrenmek için öncelikle lol hesabınızı açıyorsunuz. Ardından oyun panelinin sağ üst tarafında bulunan sihirdar isminizin solunda ve sihirdar resminizin altında küçük bir sayı olacak. İşte o sizin level’iniz oluyor.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi sihirdar resminizin altındaki sayı kendi leveliniz olmaktadır. Mesela üstteki hesabın leveli gördüğünüz gibi “50” ‘dir.

Bu şekilde sizler de oyundaki seviyenize buradan bakabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir