League of Legends Mevcut Olmayan Şampiyonlara Nereden Bakılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda hesapta mevcut bulunmayan herolara nereden bakarız onu anlatacağız.

LoL oyununda yüzden fazla şampiyon yani hero mevcuttur. Oyunda ilerledikçe oyuncular tüm şampiyonları açmaya çalışmaktadır. Fakat bu süreç uzun sürebiliyor. Çünkü ucuz şampiyonlar olduğu gibi 6300 IP’lik şampiyonlar da mevcuttur. Bunların tamamını açmak uzun sürebilmektedir. İşte bu yüzden oyuncular kendi hesaplarında açılmamış herolara bakmak isteyebilir. Peki sizin hesapta açılmayan herolara nereden bakabilirsiniz şimdi maddeler halinde onu anlatalım.

LoL Mevcut Olmayan Şampiyonlara Nereden Bakılır?

1-) Öncelikle hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından en sağ üst taraftaki “Mağaza” butonuna basıyoruz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi.

2-) Akabinde açılan sayfadan”Şampiyonlar” bölümünü açıyoruz.

3-) Sonrasında direkt olarak burada hesabımızda bulunmayan yani açılmamış tüm şampiyonların isimleri gözükecektir. Mesela bizde Illaoi, Reksai ve Gnar açık değilmiş. Diğer tüm herolar açıkmış. Buradan bakarak öğrenebiliyoruz.

4-) Eğer mevcut olan şampiyonlarınıza bakmak istiyorsanız onun için sol taraftaki “Mevcut Olanları Göster” butonuna basmanız gerekmektedir.

5-) Ama buraya tıklamadan dediğimiz gibi mevcut olmayanları görebilirsiniz. Dilerseniz RP ile veya mavi öz ile açılmamış heroları açabilirsiniz.

Bu şekilde oyunda açmadığınız herolara bakabiliyorsunuz. Buradan girerek yeterli IP puanınız (mavi öz) var ise açabiliyorsunuz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir