League of Legends Otomatik Saldırıyı Açma ve Kapama

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda otomatik saldırıları nasıl açarız ve kapatırız onu anlatacağız.

League of Legends oyununda özellikle ADC oynayanlar için otomatik saldırıyı açma ve kapama çok önemlidir.Oyunun başlarında otomatik saldırıyı açmamanız yani kapatmanız önerilir.Çünkü minyon kesme durumlarında oyunun başlarında fazla hasarınız olmayacağından son vuruşu yapabilmek için iyi ayarlamak gerekiyor.Fakat oyun sonlarına doğru artık minyoları tek vuruşla kesebileceğiniz için otomatik saldırıları açmak en mantıklısı olabiliyor.

Otomatik saldırıları oyun içerisinde açabiliyoruz veya kapatabiliyoruz.Peki bunu nasıl yaparız şimdi onu anlatalım.

1-) Öncelikle oyunumuza giriyoruz.Ardından oyun içerisindeyken ESC tuşuna basıyoruz.

2-) Sonrasında soldaki menülerden en altta bulunan “Oyun” kısmına giriyoruz.

3-) Oradan da en alta geliyoruz ve Oynanış bölümünden “Otomatik saldırı” kısmını işaretliyoruz.Ardından “Tamam” butonuna basıyoruz ve bu sayede şampiyonumuz minyonlara ve düşmanlara otomatik olarak vurmuş olacaktır.

4-) Eğer otomatik saldırıları kapatmak istiyorsanız tiklediğiniz yere tekrar tıklayıp tiki kaldırıyoruzsunuz ve ardından tekrar Tamam’a basıyorsunuz.

Evet arkadaşlar Lol oyununda otomatik saldırılar bu şekilde açılıp kapanmaktadır.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir