League of Legends Tüm ADC’ler için Rün Dizilimleri {Güncel Rünler}

Evet arkadaşlar yazımıza hoş geldiniz. Sizlere bu yazımızda league of legends oyununda alt koridor oyuncuları için adc rünlerinin dizilimini göstereceğim. Umarım beğenirsiniz.

Sizlere daha iyi bir kaynak olması açısından oyundaki tüm adc şampiyonları için ayrı ayrı rün dizilimi yaptık. Aşağıdan tüm adc heroları için rünlere bakabilirsiniz ve bunlara göre ayarlama yapabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler iyi oyunlar dileriz.

Vayne İçin Rün Dizilimi

Öncelikle benim de en çok sevdiğim adc yi paylaşmak istiyorum . Bu adc vayne herosudur siz de biliyorsunuz diye düşünüyorum. Evet arkadaşlar vayne için en iyi rün dizilimi aşağıdaki resimde ki gibidir.

Lucian İçin Rün Dizilimi

Şimdide metada olan ve genellikle en çok kullanılan adc olan lucian herosunu paylaşacağım. Bu rünler sayesinde eşit şekilde oynasanız bile rakibe karşı bir adım önce olursunuz. Lucian rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Varus İçin Rün Dizilimi

Şimdide varus karakterinin rün dizilimi vereceğim. Umarım yaptığım şekilde etkili olursunuz.

Ashe İçin Rün Dizilimi

Oyunun en eski adc karakterlerinden ashe’nin rün dizilimi aşağıdaki şekildedir. Bu karakteri sanırsam herkes biliyordur.

Kai’Sa İçin Rün Dizilimi

Şimdide en son çıkan adc karakteri kai’sa yi paylaşacağım . Ben henüz oynamadım o yüzden yorum yapmak istemiyorum. Kai’Sa rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Sivir İçin Rün Dizilimi

İlk adc karakterlerinden sivir’in en iyi rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Twitch ve Xayah İçin Rün Dizilimi

Şimdide oyunu taşıyabilen 2 adc herosunu paylaşacağım bu karakterlerin isimleri twitch ve xayah iki hero için de aynı rünü girebilirsiniz. Rün dizilimleri aşağıdaki gibidir.

Tristana İçin Rün Dizilimi

Evet arkadaşlar bir zamanların en iyi adc herosu olan tristana’yı paylaşacağım karakter değişmeden önce ölümcül bir özellikteydi, şimdide ölümcül diyebiliriz aslında. Tristana herosu rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Draven ve Kalista İçin Rün Dizilimi

Şimdide oynanması zor olarak bilinen draven ve kalista karakterlerinin rünlerini paylaşacağım. Aslında zor olarak oynanması bilgisayarınızın sağlamlığı ile alakalı yani iyi bir özellikli bilgisayara sahip iseniz kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun sonlarına doğru yaklaşınca durdurulamaz bir karakter oluyorlar. Rün dizilimleri aşağıdaki gibidir.

Kog’Maw İçin Rün Dizilimi

Kog maw karakterinin rün dizilimi aşağıdaki gibidir. Bu heroyu hiç oynamadım yorum yaparsam ayıp olur.

Jhin İçin Rün Dizilimi

Şimdide oyunun en çok kritik vuran adc herosu jhin ‘in rün dizilimini paylaşacağım . Bu karakteri oynamayanınız varsa mutlaka oynamanızı öneririm çünkü gerçekten çok eğlenceli oluyor.

Jinx İçin Rün Dizilimi

Jinx herosunun rün dizilimi aşağıdaki şekildedir. Pasifi sayesinde durdurulamaz bir hale gelebilirsiniz. Lakin pasifini iyi kullanmanız gerekiyor ve korkmamanız gerekiyor.

Miss Fortune ve Ezreal İçin Rün Dizilimi

Şimdide en çok sevdiğim ve rahat oynadığım 2 adc herosunu paylaşacağım. Bu karakterlerin isimleri miss forcune ve ezreal’dir. Oynamasını biliyorsanız çok rahat oyunu taşıyabilirsiniz. Rün dizilimleri aşağıdaki şekilde verilmiştir.

Corki İçin Rün Dizilimi

Evet arkadaşlar şimdi de corki herosunun rün dizilimlerini göstereceğim. Bu karakteri de fazla oynamadım ama girdiğim gibi vereceğim umarım yardımcı olurum. Corki herosunun rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Caitlyn İçin Rün Dizilimi

Şimdi de oyunun en fazla menzile sahip adc karakteri yani caitlyn’in rün dizilimlerini vereceğim. Bu karakter ile lane de asla kaybetmemeniz gerekiyor çünkü ilerleyen safhalarda menzilinin fazla önemi kalmıyor. Caitlyn herosu rün dizilimi aşağıdaki gibidir.

Evet arkadaşlar yazımız bu kadardı sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Eğer gösterdiğim şekilde kullanırsanız büyük ihtimal lane’yi kaybetmezsiniz. Takımınızdaki diğer laneler de iyi ise oyunu da kaybetmezsiniz.

NOT = Bu paylaştığımız rün dizilimleri o şampiyonlar için en iyi dizilimlerdir. Sizlerin de önerdiğiniz dizilim şekli varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir