LoL Hızlı Bir Şekilde /all İle Yazı Yazmak

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere league of legends oyununda maç atarken herkesin görebileceği hızlı bir şekilde “/all” ile nasıl yazı yazabiliriz onu anlatacağız.Detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en çok oynan online oyunlarından birisi olan league of legends gün geçtikçe daha çok oyuncu tarafından oynanıyor.Hal böyle ki şuanda bile her sene dünya şampiyonası yapılmaktadır.Olimpiyatlarda bile e-spor dalında oynanacak olduğu söyleniyor.

Şimdi asıl konumuza gelelim.Oyundaki chat sistemiyle alakalı bilgi vereceğiz.Normalde enter tuşuna basıp yazı yazınca sadece kendi takımındaki kişiler yazdıklarınızı görmektedir.Lakin karşı takımında görmesi için /all yazıp boşluk bırakıp yazacağınız yazıyı yazmanız gerekmektedir.

Lakin bununla her seferinde uğraşmak zor olabilir.O yüzden bunun kısa bir yolu mevcut.Şimdi onu anlatalım.

Evet arkadaşlar oyunda yazdığınız yazıyı karşı takımın da okuması için /all yazmak yerine “shift+enter” tuşuna birlikte basmanız yeterlidir.Shift+enter tuşlarına aynı anda bastıktan sonra yine bir boşluk bırakarak yazınızı yazabilirsiniz.Bu şekilde de yaparsanız /all yazdığınız gibi olur yani karşı takım da yazdıklarınızı okur.

Umarız faydalı olmuştur.Oyun hakkında bir sorunuz olursa yorum kısmından yazabilirsiniz.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir