LoL Toplu Mavi ve Turuncu Öz Dönüştürmek (Tek Tuşla Heroları Mavi Öze Çevirmek)

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere League of Legends oyununda kostümleri, heroları, totem görünümlerini vs. sizde bulunan eşyaları toplu şekilde tek tuşla mavi öze nasıl çevirebiliriz onu anlatacağız.

League of Legends’da her ne kadar RP önemliyse de Mavi Öz de önem taşır hale gelmiştir. Çünkü geçtiğimiz yıllarda oyuna Mavi öz mağazası eklenmişti. Bu mağazadan mavi özlerinizle birbirinden güzel itemler alabiliyordunuz. Mavi öz mağazası yılın belli dönemlerinde oyuna geliyor. Haliyle oyuncular hızlı şekilde mavi öz biriktirmek isteyebiliyor. İşte mavi öz biriktirebileceğiniz en iyi yöntem ise ganimet kısmında bulunan herolarınızı mavi öze dönüştürmektir. Tabii sadece hero değil, zaten sizde var olan kostümleri veya totem görünümlerini de turuncu öze çevirebilirsiniz. Üstelik bunları tek tuşla yapabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden tek tuşla mavi ve turuncu öz eritme nasıl yapılır şimdi sizlere onu gösterelim.

LoL Tek Tuşla Mavi ve Turuncu Öz Çevirme Nasıl Yapılır?

1-) Hesabınızdaki fazlalık bulunan kostüm, hero veya totem görünümlerini tek tuşla mavi ve turuncu özlere dönüştürmek için öncelikle Ganimet kısmına girin. Aşağıda gördüğünüz gibi mağaza kısmının bir solundaki butona basın.

2-) Sonrasında sol en alt tarafta “Çoklu Ayrıştırma” butonu gözükecek. İşte buraya basıyoruz. Buraya bastığınızda hesabınızda bulunan fazlalık kostüm veya totem görünümlerini turuncu öze çevirecek. Veya herolarınızı tek tuşla buradan mavi öze dönüştürebilirsiniz.

3-) Sonrasında oyun hesabınızda bulunan fazlalık şampiyon heroları, kostüm veya totem görünümlerini ayrıştırma imkanı sunacak. Buradan “Ayrıştır” butonuna basıp tek tuşla hesabınıza turuncu ve mavi öz kazandırabilirsiniz. Bu arada dediğimiz gibi diyelim ki hesabınızda 2 tane totem görünümü var. İkincisini açamadığınız için bunu turuncu öze çevirebilirsiniz. İşte bunu oyun algılayıp direkt olarak fazlalık totem, kostüm, heroları sizlere gösteriyor. Sizler de dilerseniz tek tuşla bunları mavi ya da turuncu öze çevirebiliyorsunuz.

Bizim hesapta fazladan şampiyon kristali bulunmadığı için turuncu öz olarak gösterdik. Ama eğer sizin hesapta fazladan şampiyon kristali varsa bunları tek tuşla mavi öze bu anlattığımız gibi çevirebilirsiniz. Mesela hesabınızda Gnar herosu açık diyelim. Fazladan bir tane daha Gnar kristali varsa bunu mavi öze dönüştürebiliyorsunuz. İşte bunları teker teker yapmak yerine buradan en alt sol taraftaki “Çoklu Ayrıştırma” butonuna basarak tek tuşla çevirebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir