Metin 2 Bayrak (Krallık & Ülke) Değiştirme Nasıl Yapılır?

Selamlar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Metin 2’de bayrak değişikliği nasıl ve hangi itemle yapılır onu anlatacağız.

Metin 2’de 3 farklı imparatorluk mevcuttur. Bunlar Jinno (Mavi bayrak) Krallığı, Chunjo (Sarı bayrak) Krallığı ve Shinsoo (Kırmızı bayrak) Krallığıdır. Normalde oyuna başlarken bu 3 bayraktan birini seçerek karekterimizi oluşturuyoruz. Fakat daha sonradan oyun içerisinde bayrak değiştirmek isteyebiliriz. İşte bunun için bir iteme ihtiyacınız olacaktır. Şimdi maddeler halinde bayrak değiştirme nasıl yapılır onu anlatalım.

Metin 2 Bayrak (İmparatorluk) Değiştirme Nasıl Yapılır?

1-) Oyunda bayrak değiştirmek için “Krallıkların İzi” adlı iteme sahip olmanız gerekmektedir. Bu itemi “Nesne Market” ‘ten 111 EP‘ye satın alabilirsiniz.

İtemin görüntüsü ==>

2-) İtemi satın aldıktan sonra iteme sağ tıklayınız. Ardından hangi bayrağa geçiş yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela biz mavi bayrağa geçmek istiyoruz o yüzden “Jinno” ‘yu seçtik.

3-) Ardından gelen bildirime “Evet” deyin.

4-) Sonrasında ise “Devam” butonuna basınız. Böylelikle krallıkların izi itemi sayesinde bayrak yani ülke değişikliği yapmış oluyoruz.

5-) Bu şekilde bayrak değişikliği yapabilirsiniz.

NOT = Bu arada eğer pvp serverlarda oynuyorsanız bu “Krallıkların İzi” itemine nesne marketten değil de Demirci’nin yanında bulunan Satıcı‘dan düşük miktarda veya ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Dediğimiz gibi pvp serverlarda bu item ücretsiz satıcı da satılmaktadır.

Umarız yararlı olur iyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir