Metin 2 BBS – BSS (Bedensel Savaşçı Sandığı) Nedir ve Nereden Çıkar?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere metin 2’deki BBS yani bedensel savaşçı sandığının ne işe yaradığını ve nereden düştüğünü paylaşacağız.

BBS Açılımı Nedir?

Metin 2’deki en değerli sandıklardan birisi BSS (oyuncular bazen BBS diyor) sandığıdır. BSS sandığının açılımı bedensel savaşçı sandığı demektir. Aslında açılımına göre kısaltması BSS olmaktadır. Fakat oyun içinde oyuncular genelde BBS olarak adlandırıyor. İçinden epey güzel ve çok değerli itemler çıkmaktadır. Peki BBS sandığı nereden düşüyor veya bu sandığa nasıl sahip olabiliriz şimdi detaylarına geçelim.

Metin 2 BBS Sandıkları Nasıl Kazanılır veya Nereden Düşer?

Bedensel savaşçı sandıkları yani bbs’ler maalesef herhangi bir canavardan veya metinden düşmüyor. BSS’ler şimdilik sadece nesne markette 999 EP yani 999 ejderha parası karşılığında satılmaktadır. Bu sandık bedensel savaşçıların işlerine yarayabilecek değerli itemler barındırmaktadır. Bu yüzden çok tercih ediliyor ve piyasası da oldukça fazladır.

Sandığın görüntüsüne yukarıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi maalesef sadece nesne markette bulabilirsiniz bu sandığı ve oyunda yüksek miktarlara satılıyor oyunda satanlardan da satın alabilirsiniz. Genelde piyasası 9-10 won arasında değişmektedir. Yani ortalama 10 t civarı bir eşyadır. Şimdi BSS’lerin içinden ne çıkar onu paylaşalım.

BSS Sandıklarının İçinden Neler Çıkabilir?

  • 20 tane Kötü Ruh Kovma Kağıdı
  • 10 tane Bilgelik İksiri
  • 10 tane Münzevi Tavsiyesi
  • 5 tane Işınlanma Yüzüğü
  • 1 tane Satürn Ansiklopedisi (Büyük)

Büyük bedensel savaşçı sandıklarından bu şekilde itemler çıkabilmektedir. Umarız paylaştığımız bilgiler yararlı olur. Herkese iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir