Metin 2 Gümüş Bilezik Görevi Nasıl Yapılır?

İyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere metin 2’de gümüş bilezik görevi nasıl yapılır onu anlatacağız.

Metin 2’deki en önemli görevlerden birisi gümüş bilezik görevidir. Çünkü gümüş bilezik en değerli itemler arasında yer almaktadır. HP veren bir bilezik olduğu için parası oldukça iyidir diyebiliriz. Normalde gümüş bilezikler beyan yeminli okçuların orada düşebiliyor. Fakat hiç düşürmeye gerek kalmadan oyundaki 1 görevde bu iteme sahip olabilirsiniz. Şimdi gümüş bilezik görevi nasıl yapılır ve gümüş bilezik nasıl kazanılır onu anlatalım.

Metin 2 Gümüş Bilezik Görevi Detayları

Gümüş bilezik görevi 20 levelde açılan yani 20 level olunca yapılan bir görevdir. Kısaca görevi anlatalım. Görev 1. köydeki “Köy Gardiyanı” ‘ndan alınır. Ardından görevi tamamlamak için beyaz yeminli okçulardan 1 adet Mi-Jung kesilmesi gerekiyor. Bu slotu kestiğinide köy gardiyanına geri dönüp ödülünüzü alabilirsiniz. Şimdi maddeler halinde detaylı şekilde gümüş bilezik görevi nereden alınır ve yapılır onu anlatalım.

1-) Öncelikle dediğimiz gibi gümüş bilezik görevini almak için 20 seviye olmanı gerekiyor. 20 level olduktan sonra aşağıda gördüğünüz gibi “Köy Gardiyanı” ‘na gidiyoruz.

2-) Ardından görevimizi alıyoruz. Sonrasında aşağıda gördüğünüz gibi göre “Beyaz Yeminlilerden Mi-Jung” öldürmedir. Yani 1. köyde beyaz yeminli okçuların oraya gidip Mi-Jung canavarını kesmeniz gerekiyor. Sonrasında görev tamamlanmış oluyor.

3-) Sonrasında Mi-Jung öldürmeye gidiyoruz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Mi-Jung’ların tipi aşağıdaki gibidir. 1 tane kesmeniz yeterlidir.

4-) Mi-Jung’u kestikten sonra köy gardiyanına geri dönüyoruz ve görevimizi teslim ediyoruz. Ardından +0 gümüş bilezik ödülümüzü alıyoruz.

5-) Bu şekilde sırf gümüş bilezik kazanmak için sürekli yeni çar açıp 20 levele gelip görevi yapanlar var. Sizler de bu sayede böyle para kazanabilirsiniz. Sonuçta 20 level olmak o kadar da zor bir şey değil.

Bu yazımızda sizlere gümüş bilezik düşürmeden nasıl kazanılır ve görevi yapılır onu anlattık. Umarız faydalı olur. Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir