Metin 2 Levi’nin Yüzüğü ve Kahramanlık Sembolü Nereden Düşer

Herkese selamlar.Bu yazımızda sizlere metin 2’de önemli + basma itemlerinden birileri olan Levi’nin yüzüğü ve kahramanlık sembolü itemlerinin nereden düştüklerini ve ne işe yaradıklarını söyleyeceğiz.

Levi’nin Yüzüğü ve Kahramanlık Sembolü Ne İşe Yarar

Bu 2 item + basmalarda kullanılır.Mesela muharebe kılıcını tritona çevirirken hem levi hem de kahramanlık sembolü ister.Aynı şekilde triton kılıcını ihali kılıca yükseltirken de bu 2 itemi istemektedir.Bu yüzden bu 2 item değerlidir diyebiliriz.O yüzden boşuna parayla almayın kendiniz düşürün.

Levinin yüzüğü ve kahramanlık sembolü itemlerinin görünümlerine yukarıdaki resimden bakabilirsiniz.

Levi’nin Yüzüğü ve Kahramanlık Sembolü Nereden Düşer

Şimdi gelelim bu 2 itemin nereden düştüklerine.Levi’nin yüzüğü ve kahramanlık sembolü “Buz Ejderha Kapısı” ‘nın ordaki “Setaou” ‘lardan düşer.Genellikle “Setaou Askeri”  ve “Setaou Okçucu” ve bunların komutanlarından hem kahramanlık hem de levi düşmektedir.

Bu ejderha kapısının diğer adı olarak “Buz Zindanı” veya diğer adıyla sürgün de diyebiliriz.Bazı kaynaklara göre buz zindanının 2. katından da düşmektedir.Daha doğrusu bu Setaou’lar nerede olursa orada düşer diyelim ve şimdi örnek ekran görüntüsü paylaşalım.

Gördüğünüz gibi bu 2 item Setaou’lardan düşmektedir.Umarız faydalı olmuştur.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir