Metin 2 Lonca Penceresi Nasıl Açılır?

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere metin 2’de lonca penceresi nereden açılır onu resimlerle göstereceğiz.

Metin 2, zamanında ülkemizde en çok oynanan online oyunlardan birisidir ve hala da gerek gerçek serverlarda olsun gerekse pvp serverlarda olsun oynanan bir oyundur. Bu oyunun Türkçe olması tabii ki bizlerin oyunu daha çabuk kavramasını sağlıyor. Fakat bazı yerleri çabuk bir şekilde bulamıyoruz. Bunlardan birisi de lonca penceresini açmak. Oyunda direkt olarak lonca penceresini açan bir buton ya da kısayol bulunmamaktadır.

Bu yüzden sizlere bu yazımızda lonca penceresini nasıl açabiliriz bunu göstereceğiz.Şimdi lafı uzatmadan maddeler halinde resimler eşliğinde anlatıma geçelim.

1-) Öncelikle sağ en altta bulunan aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Arkadaşlar” kısmına giriyoruz.

2-) Ardından arkadaş listemiz açılacaktır. Bu pencereden yine sağ en alttaki aşağıdan gördüğünüz gibi “Lonca Penceresini Aç” butonuna basıyoruz.

3-) İşte son olarak da karşımıza lonca ekranı açılmış oluyor. Bu şekilde lonca penceresini açabiliyoruz. Ardından aşağıda gördüğünüz gibi lonca hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz ve buradan yetkinize göre çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar bu şekilde lonca penceresini ve lonca ayarları kısmına girebiliyoruz.Umarız faydası olur.Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir