Metin 2 Otomatik Av Nasıl Açılır? (Çarı Ücretsiz Bota Kurmak)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin 2’nin yeni özelliği olan otomatik av klavyeden nasıl açılır onu ve diğer detayları anlatacağız.

Metin 2’ye yeni gelen özelliklerden birisi de “Otomatik Av” özelliğidir. Bu özellik sayesinde karakterinizi otomatik olarak kasılmaya bırakabilirsiniz. Yani bir diğer adıyla bota bırakabilirsiniz. Silkroad Online oynayanlar bilir. Çarı bota bıraktığınızda çar kendiliğinden otomatik kasılıyor. İşte metin 2’ye de böyle bir sistem geldi. Üstelik tamamen ücretsiz. Oyundayken klavyeden “K” harfine basarsanız otomatik av penceresini açmış olursunuz.

Şimdi maddeler halinde metin 2 de ücretsiz olarak bot kurma nasıl yapılır onu anlatalım.

Metin 2 Otomatik Av Nasıl Açılır?

1-) Öncelikle otomatik av penceresini açmak için oyun içerisindeyken klavyeden “K” harfine basmamız gerekiyor. Ardından aşağıdaki gibi bir pencere karşımıza çıkacaktır. Buradan tüm butonları “Açık” yapıyoruz ve en altta yer alan “Başla” butonuna basıyoruz.

2-) Sonrasında otomatik avı yani çarı bota kurmayı başlatmış oluyoruz. Karakterimiz aşağıda gördüğünüz gibi kendiliğinden slotlara saldırmış oluyor. Böylelikle ücretsiz olarak afk kalsanız bile çarınızı bota kurabiliyorsunuz.

3-) Fakat burada şöyle bir sorun var. Karakter pot veya skill otomatik basmıyor. Bunun için premium almanız gerekiyor. Aşağıda gördüğünüz gibi 49 EP ile efsun marketten “Otomatik Av” itemini temin ederseniz yukarıdaki ekrana yetenekleri ve potları yerleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hem yetenek hem de otomatik pot basmış oluyor. Böylelikle çarınız ölmemiş oluyor.

4-) Otomatik av iteminin verdiği özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Canavarlara otomatik saldırmayı sağlar.
  • Becerilerin otomatik kullanımını sağlar.
  • İksirlerin otomatik kullanımını sağlar.

5-) Dediğimiz gibi bu itemi aldığınız taktirde çarınız her türlü yetenek ve pot basışını otomatik yapmış oluyor. Geri de sanırım sadece yerden item toplama kalıyor. Maalesef bu özellik henüz gelmedi. Yerden otomatik itemleri toplayan petler var fakat bunların da ücreti sanırım epey pahalı. Yine de item toplamasa bile otomatik av, EXP kasmak için çok iyi bir sistem. Eğer çarınızın level atlamasını istiyorsanız kendi levelinden 5-6 level düşüklere bu şekilde bota kurabilirsiniz. Otomatikman hiç bir şey yapmadan level almaya başlar.

NOT = Arkadaşlar bu özellikle ile sadece exp kasabilirsiniz. Yerden itemler maalesef toplanılmıyor. Öyle bir seçenek oyuna henüz gelmedi diyebiliriz. Gelirse süper olur tabi. Bakalım belki ilerde gelir 🙂

Bu şekilde Metin2 oyununda çarınızı otomatik kasılmaya yani bota bırakabilirsiniz. Umarız faydalı olur. İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir