Metin 2 Şeytan Kulesi Bekçisi Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere metin 2 de şeytan kulesi bekçisine nasıl gidilir onu anlatacağız.

Metin 2’nin belki de en zor görevlerinden olan ve henüz 20 li seviyelerde açılan bu görevde sizden yürüyerek şeytan kulesi bekçisine gidip bilinmeyen ilaç itemini teslim etmeniz isteniyor. Ayrıca görevde belli bir süre bulunuyor. Sanırım 20 dakika gibi bir süre vardı. Bu süre içerisinde at ile veya yürüyerek bu bekçiye gitmeniz isteniyor. Görevin karşılığında ise exp, yang ve rastgele bir item veriyor. Ayrıca tabii ki sadece görev için değil şeytan kulesine giriş için de şeytan kulesi bekçisine gitmeniz gerekiyor. Peki şeytan kulesi bekçisine nereden ve nasıl gidilir şimdi sizlere maddeler halinde resimler eşliğinde anlatalım.

1-) Öncelikle hangi köyde bulunuyorsak oradaki Işınlayıcı‘ya gidiyoruz ve Seungryong Vadisi‘ne ışınlanıyoruz.

2-) Buradan da atımız ile veya yürüyerek haritanın en ortasındaki yere gidiyoruz. Oradan da Hwang tapınağına giriyoruz. Aşağıda gördüğünüz gibi vadideki haritanın tam ortasından buraya ulaşabilirsiniz.

3-) Hwang tapınağına girdikten sonra yine burada haritanın tam orta yerine gidiyoruz. Bunun için maalesef haritayı soldan sağa doğru dolaşmamız gerekiyor. Yani direkt sol alt bölgeden orta bölgeye geçiş yok. Bu yüzden dolaşmak gerekiyor.

4-) Ardından buranın da tam orta yerine geldiğimizde aşağıda gördüğünüz gibi şeytan kulesi bekçisini bulabiliyoruz. Buradan görevinizi teslim edebilirsiniz veya şeytan kulesine giriş yapabilirsiniz.

5-) Böylelikle hedefimize ulaşmış oluyoruz. Aynı şekilde diğer metin 2 yazılarımıza “Metin 2” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde şeytan kulesi bekçisine gidiş yapabilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir