Metin 2’de Nasıl Dans Edilir? – Metin 2’de Özel Hareketler Yapmak

Herkese selamlar bu yazımızda sizlere Metin 2 oyununda nasıl özel hareketler yapılır ve dans edilir onu anlatacağız.

Metin 2 en detaylı online oyunlar arasında yer almaktadır. Öyle ki oyunda balık tutmaktan kazma ile maden aramaya kadar hobiler bulunmaktadır. Mesela Knight ve Silkroad Online oyununa göre kıyasladığımızda Metin 2’de yaptıklarımızı diğer oyunlarda yapamıyoruz. Bunlardan bir diğeri de dans etmek ve özel hareketler yapmaktır. Metin 2’de karakterimizi dans ettirebiliyoruz. Peki dans ettirmeyi nasıl yaparız şimdi maddeler halinde onu anlatalım.

1-) Öncelikle arkadaşlar oyunda dans etmek için ihtiyacımız olan item “Duygu Maskesi” ‘dir. Dans etmek için öncelikle duygu maskesini karakterimize takıyoruz.

2-) Ardından oyundayken klavyeden “B” tuşuna basıyoruz ve aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkıyor.

3-) Buradaki Duygu ekranından herhangi birine basıyoruz ve böylelikle karakterimizi dans ettirebiliyoruz. Mesela biz neşe butonuna bastık ardından karakterimiz aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi dans etmeye başladı.

4-) Bu sayede Metin 2’de özel hareketler ve dans yapmak mümkündür.

Yani kısacası duygu maskesine sahipseniz tüm bu özel dans hareketlerini yapabilirsiniz. Duygu maskesi bazı pvp serverlarda ücretsiz olarak karakterinize tanımlı olur. Ama normal Metin 2 TR serverinde EP ile alınıyor diye biliyoruz. Yine de pazarları gezerek de satın alabileceğiniz bir itemdir.

Metin 2 hakkında diğer bilgilere buradaki kategoriden ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz teşekkürler…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir