Metin2 Hızlı Derece Puanı Arttıran İtemlerin İsmi Nedir?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Metin2’de hızlı derece yükselten itemlerin adı nedir onu anlatacağız.

Metin2’de son yıllarda yapılan item ve efsun güncellemeleriyle birlikte oyundaki bazı itemlere “Düşük rütbe puanlarında verilen hasar artar” efsunu gelebilmektedir. Bu efsun sayesinde oyuncular Zalim derecesinde slotlara %5 daha fazla saldırı hasarı vermektedir. Fakat bu durum zamanla sıkıntılara yol açabiliyor. Çünkü zalim derecesinde dolaşan oyuncular şehirde veya kasılırken item düşürme riskiyle karşı karşıya kalabiliyor. İşte bundan dolayı oyuncular karakter derece puanlarını hızlı şekilde arttırmak isteyebiliyor. Şimdi sizlere oyunda hangi itemler hızlı derece puanı kasmamıza destek sağlar onları yazalım.

Metin2 Derece Puanını Hızlı Şekilde Arttırma Nasıl Yapılır?

Metin2’de derece puanını hızlı şekilde arttıran itemler “Bilge Kralın Eldiveni” ve “Bilge Kralın Sembolü” itemleridir. Bu iki item ile birlikte slot keserken veya şehirdeyken 2 kat daha fazla derece puanı kasabilirsiniz. Bu sayede zalimlikten daha hızlı kurutup çarınızı arkadaşça, iyi, soylu veya kahraman yapabilirsiniz. Aslında bilge kralın eldiveni ve bilge kralın sembolü her ikisi de aynı işlevi yapmaktadır. Fakat metin2 resmi sitesinde yazan bilgilere göre bilge kralın eldiveni slot keserken 2 kat daha fazla derece puanı kazanmanızı sağlıyor. Fakat bilge kralın sembolü ise sadece slot keserken değil şehirdeyken de derece puanını arttırmaktadır.

Derece puanını hızlı biçimde arttıran itemlerin görüntüsü aşağıdaki gibidir:

Bilge Kralın Eldiveni : Derece puanınızın daha hızlı artmasını sağlar. Süresi 4 saattir. NPC’ye satıldığında 10k yang etmektedir. Bilge kralın eldiveni takılıyken canavar kesildiğinde derece puanı 2 kat artmaktadır.

Bilge Kralın Sembolü : Derece puanınızın daha hızlı yükselmesini sağlamaktadır. Süresi 4 saattir. NPC’de 10k yang etmektedir. Bilge kralın sembolü takılıyken çar her seferinde 2 kat daha fazla derece puanı kazanır.

Bu arada bazı kaynaklara göre hem bilge kralın eldiveni hem de bilge kralın sembolü iki item de aynı anda takılabiliyor. Haliyle ikisi birlikte takılıyken çarınız 4 kat daha fazla derece puanı kasabilir. Bu arada eğer derece puanınız eksideyse yere item düşürmek istemiyorsanız “Lucy’nin Yüzüğü” itemini takmanız gerekiyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir