Metin2 Söz Yüzüğü Nereden Çıkar? Söz Yüzüğü Ne İşe Yarar, Nerden Düşer?

Selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de söz yüzüğü nereden düşer, söz yüzüğü ne işe yarar onu anlatacağız.

Metin2’de söz yüzüğü oyundaki bazı değerli itemlerden birisidir. Çünkü bu item yerden, metinlerden veya sandıklardan çıkmıyor. Sadece Yaşlı Kadın’dan alınan bir görev sonucunda ödül olarak verilmektedir. Şimdi sizlere daha detaylı olarak Metin 2 oyununda söz yüzüğü nereden ve nasıl çıkar, hangi slottan düşer, hangi görevden çıkar onu anlatalım.

Başlıklar

Metin2 Söz Yüzüğü Nereden Çıkar?

Metin2’de söz yüzüğü itemi yerden, slotlardan, canavarlardan, metinlerden veya sandıklardan düşmemektedir. Söz yüzüğü, Yaşlı Kadın’dan alınan bir görev karşılığında ödül olarak verilmektedir. Yani söz yüzüğü itemini görev yaparak kazanabilirsiniz. Bunun dışında maalesef bir yerden düşmüyor. Fakat bazı zamanlarda oyun içi etkinlikler, eventler olursa ödül olarak verilebiliyor ya da nesne markette bulunabiliyor yani EP ile satın alınabiliyor. Lakin genellikle bu item görev karşılığında verilmektedir.

Söz yüzüğü görevi 25 levelde yapılmaktadır. Görevin adı “Gümüşçünün İntikamı” olarak geçiyor. Görevde toplamda 30 tane Jin-Hee öldürmeniz gerekmektedir. Söz Yüzüğü görevini Yaşlı Kadın’dan alabilirsiniz. Yaşlı Kadın’a tıkladıktan sonra en üstteki seçeneği seçin. Görevi aldıktan sonra Jin-Hee kesmeniz gerekiyor. Jin-Hee 1. köyde beyaz yeminli okçuların orada çıkmaktadır. 31 seviyedir.

Söz yüzüğü görüntüsü yukarıdaki gibidir.

NOT = Söz yüzüğü bazı özel günlerde nesne markette satılabiliyor.

Metin2 Söz Yüzüğü Ne İşe Yarar?

Metin2’de söz yüzüğü eşyası evlilik için gerekli olan bir itemdir. Yani erkek ve kadın karakterlerin oyunda evlenmesi için söz yüzüğü itemi gerekiyor. Bu yüzden itemin değeri yüksektir diyebiliriz. Görev ile kazandığınız söz yüzüğünü ticarete koyabiliyorsunuz.

Metin2 Söz Yüzüğü Pazarda Satılır mı? Ortalama Kaç M?

Söz yüzüğünün ticareti mevcuttur yani pazarda satılabilir bir itemdir. Söz yüzüğü genellikle biraz pahalı satılıyor. Zor bulunabildiği için pahalı satılan bir itemdir. Ortalama fiyatı 30-40 m civarlarındadır diyebiliriz. Fakat serverdan servera değişkenlik gösterebiliyor. Diyelim ki yeni açılan bir sunucudasınız. Bu durumda söz yüzükleri 10-20 m aralığında satılabilir. Eğer eski sunucularda iseniz biraz daha fiyatı yüksekten satılabiliyor. İtem pazarda satılabilir. Aynı şekilde ticaret camından da bakıp satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir