Metin2’de Tombala Saat Kaçta Yenileniyor? Tombala Oyunu Saat Kaçta Sıfırlanır?

Herkese merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Metin2’de tombala oyunu ne zaman sıfırlanıyor ve yenileniyor onu anlatacağız.

Metin2’nin sevilen eventlerinden birisi olan Tombala oyununda günlük birbirinden güzel hediyeler kazanabiliyorsunuz. Her gün Ejderha Markası ile tombala oyununa katılabilir ve güzel ödüller kazanabilirsiniz. Günde 10 tane ödül kazanabiliyorsunuz. Bunların arasından 3 şans simgesi topladığınızda tılsım kazanma ihtimaliniz oluyor. Tombala oyunu günlük belli bir saatte sıfırlanıyor yani yenileniyor. Şimdi ayrıntıları ve yenilenme saatini yazalım.

Metin2 Tombala Oyunu Saat Kaçta Yenileniyor ve Sıfırlanıyor?

Metin2’de tombala oyunu gece saat 05:00 ‘da yenilenmektedir. Yani diyelim ki bugün tombala oyununa katıldınız. Yarın katılmak için gece 05:00 ‘ı beklemeniz gerekiyor. Oyunun gerçek sunucuları Almanya’da bulunduğu için saat farkından dolayı bu tarz eventlerin sıfırlanma saati gece 5’tir. Mesela kahin eventi de aynı şekilde gece 5’de yenileniyordu. Ama ETP görevi gece 3’te yenilenir. Tombala oyunu da gece 5’te yenilenmektedir yani sıfırlanmaktadır. Gece 5 olduğunda yeniden tombala oyununa katılabilirsiniz ve güzel ödüller kazanabilirsiniz.

Tombala eventi genellikle 1 ay sürmektedir ve Temmuz ayını kapsamaktadır. Mesela geçen sene de 1 Temmuz – 1 Ağustos arasındaydı. Aynı şekilde bu yıl da tombala etkinliği 1 Temmuz 2023 – 1 Ağustos 2023 tarihleri arasında olmaktadır. Yani günde 10 tombala ve ayda toplam 300 tombala ödülü kazanabilirsiniz. Kısacası tombala oyunda gece 05:00 ‘da yenilenmektedir. Tombala oyununda bir sonraki gün gece 5’te aktif oluyor. Herkese iyi oyunlar dileriz.

<<<GÜNCELLEME>>>

Tombala oyunu normalde gece 05:00 ‘da sıfırlanıyordu fakat şuanda aktif olan (2024 yılı içerisindeki Tombala eventi) Tombala gece saat 06:00’da yenilenmektedir. Yani genel olarak gece saat 5 veya 6’da yenileniyor, sıfırlanıyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir