MFÖ Grubu Üyelerinin Tam (Uzun) İsimleri Nelerdir? (1. ve 2. İsimleri)

Herkese selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere MFÖ (Mazhar Fuat Özkan) grubunun tüm üyelerinin 1. ve 2. isimleri yani en gerçek isimleri nelerdir onları yazacağız.

MFÖ grubu 3 değerli sanatçımız olan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşmaktadır. Bu isimler Mazhar-Fuat-Özkan MFÖ kısaltmasını oluşturuyor. Fakat bunun yanı sıra Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’un 2. isimlerinin olduklarını biliyor muydunuz? Hatta daha doğrusu bu isimler 2. isimleridir, yani 1. isimleri de var. Yani MFÖ grubu üyelerinin 2 isimleri var sadece 1 ismi yok. Örneğin Mazhar Alanson’un aslında gerçek ismi “Mahmut Mazhar Alanson” ‘dur. Bu şekilde diğer üyelerin de 2 ismi ve 1 soy ismi bulunuyor. Şimdi MFÖ üyelerinin 2 isimlerini de sizlere paylaşalım.

MFÖ Grubu Tüm Üyelerinin 1. ve 2. İsimleri Nelerdir?

MFÖ grubunu normalde Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşuyor. Fakat değerli sanatçılarımız olan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’un ilk isimleri de var. Yani her bir üyenin toplam 2 ismi ve 1 soyadı bulunmaktadır. Birinci isimleri çoğu kişi tarafından bilinmez. Haliyle bu isimler genel kültür sorularında, bulmacalarda vb. yerlerde karşımıza soru olarak çıkabilir. İşte bu yüzden sizlerle MFÖ grubunun 1. isimlerini yani tam isimlerini de yazmak istedik.

MFÖ Grubu Üyeleri Tam İsimleri:

  • Mahmut Mazhar Alanson
  • Aziz Fuat Güner
  • Raif Özkan Uğur

Evet arkadaşlar MFÖ üyelerinin tam isimleri bu şekildedir. Normalde çoğu kişi Mazhar Alanson olarak biliyor fakat gerçek ismi “Mahmut Mazhar Alanson” ‘dur. Aynı şekilde Fuat Güner’in gerçek ismi “Aziz Fuat Güner” ‘dir. Son olarak Özkan Uğur’un tam adı da “Raif Özkan Uğur” ‘dur. Gerçekten bizler de öğrendiğimizde çok şaşırmıştık. Ek olarak genel kültür yarışması vardı orada görmüştük. Bu yüzden sizlerle de paylaşmak istedik. MFÖ sanatçılarımıza kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

Kısacası; MFÖ’deki Mazhar Alanson’un 1. ismi Mahmut‘tur. Fuat Güner’in 1. ismi Aziz‘dir. Özkan Uğur’un 1. ismi ise Raif‘tir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir