Microsoft Word’de Boş Sayfa Eklemek

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Microsoft Word’de boş sayfa nasıl ekleriz onu göstereceğiz.Umarız faydalı olur.Şimdiden iyi çalışmalar dileriz.

Yeni bir word dersimize daha hoş geldiniz arkadaşlar.Bugün sizlere boş sayfa nasıl oluştururuz onu anlatacağız.Maddeler halinde anlatalım.

1-) Öncelikle word belgesini açıyoruz.Sağ üst taraftaki menülere geliyoruz.

2-) Ardından sağ üst taraftan “Ekle” menüsüne giriyoruz.Oradan da “Boş Sayfa” butonuna tıkladığımızda word belgesinde yeni bir boş sayfa elde etmiş oluruz.

3-) Son olarak eğer iki sayfa arasına boş bir sayfa koymak istiyorsanız ilk sayfanın son noktasına(yani hangi iki sayfa arasına boş sayfa koymak istiyorsanız o sayfaların birincisinin son kelimesinin sonuna yani son noktaya) imleci yerleştirerek yukarıdaki gibi boş sayfa butonuna basmanız geremektedir.

4-) Diyelim ki 10 sayfalık bir word belgeniz var.Bu belgelerden ilk sayfayı boş sayfa yapmak istiyorsunuz veya yeni bir şeyler yazmak istiyorsunuz.Burada da ikinci sayfanın ilk harfine imlecimizi yerleştirip sonra boş sayfa butonuna basıyoruz.Bu şekilde ilk sayfamız boş sayfa olacak ve istediğiniz şeyleri yazabileceksiniz.

Şimdilik bu kadar.Microsoft Word belgesi hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.Elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız.Destekleriniz için teşekkür ederiz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir