NFS Underground 2 Please İnsert Disc 2 Hatası Çözümü Nasıl Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Need for Speed Underground 2 oyununu yüklerken verilen “Please insert disc 2” hatasının çözümü nasıl yapılır, hata nasıl giderilir, oyun nasıl açılır, oyun nasıl yüklenir onu anlatacağız.

NFS Underground 2 çocukluğumuzun efsane oyunları arasında yer alıyor. Günümüzde ise nostaljik olarak oynamak isteyenlerin sayısı artmış durumda. Haliyle birçok kişi NFS Underground 2 oyununu yükleyeme ve açmaya çalışıyor. Fakat oyunu yüklerken bazı hatalarla karşılaşabiliyoruz. Oyunu yüklerken verilen hatalardan birisi de “Please insert Disc 2” hatasıdır. Hatanın Türkçe karşılığı “Lütfen Disk 2’yi Yerleştiriniz” demektir. Hatanın ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir:

Oyunu yükledikten sonra açarken bu hatayı verebiliyor. Bu hatanın çözümü ise oldukça basit. İnternette Deamon tools vb. programlar ile bunun çözümü yapılabilir şeklinde anlatılmış ama hiç gerek yok. Şimdi çözüme geçelim.

NFS Underground 2 “Please İnsert Disc 2” Hatası Çözümü

Arkadaşlar hatanın çözümü için oyunun crack dosyasını indirip oyunun yüklü olduğu klasöre crack’i kopyala yapıştır yapmanız gerekiyor. Yani öncelikle NFS Underground 2 oyunu için crack dosyasını indirin. Crack dosyasını internetten bulabilirsiniz. Kısacası hatanın çözümü için, oyunun açılması için crack yapmanız gerekiyor.

Öncelikle crack dosyasını indirin. NFS 2 crack ismi genelde “speed2” isminde oluyor. Bu dosyayı sağ tık yapıp kopyalayın.

Ardından oyunun yüklü olduğu dosyayı açın. Oyun genellikle “Bilgisayarım > Yerel Disk (C) > Program Files (x86) > Need For Speed Underground 2” burada oluyor. Buraya girip kopyaladığınız crack dosyasını yapıştırmanız gerekiyor.

İşlem bu kadar arkadaşlar. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Yani oyunun yüklü olduğu yere crack’i yapıştırmanız yeterlidir. Ardından oyunu açtığınızda açıldığını göreceksiniz. Hiç deamon tools vb. programlar ile uğraşmaya gerek kalmadan bu şekilde hatayı çözebilirsiniz.

Kısacası NFS Underground 2 Please İnsert Disc 2 hatasını crack yaparak çözebilirsiniz. Bu şekilde oyunu açabilir ve hata almadan oynayabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir