Okuyandan Cinleri, Şerleri ve Hastalıkları Uzaklaştıran Dua

Cümleten selamun aleyküm değerli takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere okuyandan, bulunduğu kişiden ve mahalden cinleri, şerleri ve hastalıkları uzaklaştıran bir duanın Arapça’sını paylaşacağız.

Cübbeli Ahmet Hoca‘nın yazmış olduğu Lalegül dergisinin Eylül 2019 sayısında yer alan ve ücretsiz dağıtılan bu dua okuyan kişiden, üzerinde bulunduğu kişiden ve etraf mahalden cinleri, şerleri ve hastalıkları Allah’ın izni ile uzaklaştırmaktadır. Dua normalde dediğimiz gibi derginin içerisinde 5 adet olarak ücretsiz dağıtılıyordu. Hocamız bunu çoğaltabilir ve herkese dağıtabilirsiniz demişti. Bizler de sizin için bu duayı aşağıya resim halinde paylaşıyoruz. Sizlerin yapması gereken tek şey bu resmi bir yazıcıdan siyah-beyaz olarak çıkartmak. Dilerseniz çok sayıda yazıcıdan çıktı alarak duayı ailenize, akrabalarınıza, komşularınıza veya arkadaşlarınıza Allah rızası için dağıtabilirsiniz.

Duayı bir kere okumanız veya cüzdanınızda, cebinizde taşımanız tavsiye edilir. Şimdi duayı paylaşalım.

Okuyandan, Bulunduğu Kişiden ve Mahalden Cinleri, Şerleri ve Hastalıkları Uzaklaştıran Dua

Dua bu şekildedir. Şimdiden Allah yapmış olduğunuz duaları kabul eylesin. Amin. Allah’a emanet olunuz. Duanın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilirsiniz. Teşekkürler.

NOT 1 = Duayı daha net okuyabilmek için yeni sekmede açabilirsiniz.

NOT 2 = Duanın paylaşımında telif hakkı bulunduğunu ve kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız iletişim kısmında yer alan mail adresine e-posta yollayabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir