Önceden Yüklenen Bir Video Yıllar Sonra Youtube Trendlere Girer Mi?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere önceden yüklenen bir şarkının veya herhangi bir videonun 1-2 yıl sonra daha doğrusu yıllar sonra bile youtube trendlere girme ihtimali varmıdır onu paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi youtube trendlerde o haftanın en popüler videoları, şarkıları, fragmanları vb. şeyleri mevcut oluyor. Haliyle trendlere o zamanın popüler olan videoları girmektedir. Fakat son zamanlarda bir video var ki yıllar önce yüklenmesine rağmen trendlerde yer alıyordu. Bu video izleyenler bilir belki görmüştürsünüz Çukur dizisinde çalmıştı. Ardından 1-2 gün içinde youtube trendlere çıkmıştı.

Fakat gel gelelim burada asıl ilginç nokta bu videonun yıllar önce youtube’a yüklenmiş olmasıydı. Şuanda şarkının ismini unuttuğum için isim ve görsel atamıyorum sizlere kusura bakmayınız ama illaki bilenleriniz vardır aranızda lütfen yorum kısmına yazınız konumuza ekleyelim. Şarkı hatırladığım kadarıyla 2010 senesinde youtube’a yüklenmişti. Ama geçtiğimiz günlerde Çukur dizisinde çalınca yeniden trendlere girdi. Evet yanlış duymadınız. Yıllar önce yüklenmiş olan video hala günümüzde trendlere girebiliyor. Hatta yorumlara da baya bir mesaj gelmişti bu konu hakkında.

Demekki youtube’da bir videonun trendlere girmesi için güncel olmasına gerek yoktur. Önceden yüklenilen bir video çok rağbet görürse yine trendlere girebilir. Bunu da böylece öğrenmiş olduk. Eğer youtube işiyle uğraşıyorsanız eski videolarınızı sosyal medyada paylaşarak ve çok yorum almasını sağlayarak trendlere girmesini sağlayabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir