Online Canlı Mobese (Kamera) İzleme Siteleri

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere online mobese kameraları izleme siteleri hangileridir onların isimlerini paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi ülkemizin çoğu merkezi yerlerinde mobese kameraları bulunuyor. Bu kameralar özellikle hırsızlık, kaza, kayıp, çalıntı vb. olaylarda çok işe yarıyor. Mesela hırsızlık olayı oldu diyelim. Eve giren hırsızın kim olduğu evin en yakınında bulunan mobese kameraları izlenerek tespit edilebiliyor. Aynı şekilde olay yerinde olan kaza anı mobese kameralarından izlenebiliyor. Bu sayede kimin gerçek suçlu olduğunu polisler bulabiliyor.

Türkiye’nin birçok yerinde mobese kamerası bulunuyor. Fakat özellikle mega şehrimiz olan İstanbul’da bir çok mobese kamerası mevcuttur. Üstelik bu kameralar canlı yayın olarak tüm vatandaşlara açık olarak izlenebiliyor. Yani siz aşağıda paylaştığımız web sitelerine girip canlı olarak mobese kameralarını gözetleyebiliyorsunuz. Şimdi lafı uzatmadan sizlere en iyi online mobese izleme siteleri hangileridir onları paylaşalım.

Başlıklar

En İyi Online Mobese İzleme Siteleri

İstanbul İçin Canlı Mobese İzleme Siteleri

  • mobese.istanbul
  • www.ibb.istanbul/SitePage/Index/178
  • www.istanbulizle.com
  • www.istanbuluseyret.com

İzmir İçin Canlı Mobese İzleme Sitesi

  • www.izmir.bel.tr/tr/KentKameralari/21

Ankara İçin Canlı Mobese İzleme Sitesi

  • seyret.ankara.bel.tr

Türkiye’nin 4 Bir Yanından Canlı Kamera (Mobese) İzleme Siteleri

  • www.canlimobeseizle.com
  • www.canlimobeseizle.net

Şimdilik en iyi siteler bu şekildedir. Bu sitelere girerek istediğiniz bölgede bulunan kameraları canlı olarak izleyebilirsiniz. Sizlerin de bildiği online kamera izleme siteleri varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Ayrıca sizlere şöyle bir yöntem verelim. Hangi şehrin canlı mobese kameralarını izlemek istiyorsanız Google’a o şehrin adını yazıp öyle aratma yapın. Mesela “izmir canlı mobese” şeklinde aratma yaptığımızda izmirin resmi sitesi olan izmir.bel.tr’yi bizlere ön plana çıkartacaktır. Fakat son maddede paylaştığımız ülkemizin dört bir yanındaki mobese kameralarını izlemek isterseniz o sitelere girebilirsiniz. O sitede turistik yerlerden tutun da ünlü caddelere kadar tüm yerdeki kameraları canlı olarak izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir