Online Matbaa Hizmetleri Başladı!

Baskireyonu.com e-ticarete yönelik ilginin arttığı bu dönemde matbaacılığı internete taşıyarak online matbaa devrini başlattı. Matbaa ve müşteri arasındaki klasik ilişkiyi değiştirerek online matbaa hizmetlerine hız verdi. Baskı Reyonu e-ticaret ve matbaa sektörüne online matbaa hizmeti ile büyük bir yenilik kattı. Baskı reyonu herhangi bir matbaanın üretebildiği bütün matbaa ürünlerini online olarak sunuyor.

Baskireyonu.com matbaaya giderek sipariş verme sorununu ortadan kaldırdığı için müşterilerine zaman tasarrufu sağlıyor. Baskireyonu.com Herhangi bir matbaa da bulabileceğiniz ürün çeşitliliğinden daha fazlasını sunuyor. kartvizit’den etikete broşür’den magnet’e katalog’dan el ilanı’na birçok ürün baskireyonu.com da sizleri bekliyor.

Baskireyonu.com baskı hizmetinin yanında tasarım hizmetini de bir paket olarak sunuyor. Sadece baskı değil tasarım ihtiyacı da olan müşterilere baskının yanında tasarım hizmeti de sunuyor. Baskı reyonu tasarımı hazır olan matbaacı, ajan veya grafikerler içinde ürün sayfalarında sunulan fiyatlardan indirim uyguluyor.

Siparişinizi onayladıktan sonra tek bir mail kolaylığı ile siparişinizin baskı durumunu, kargo bilgilerini de kolayca öğrenebilirsiniz. Baskı reyonu online matbaa da baskı yaptırmanın avantajlarını baskı ve tasarım ihtiyacı olanların hizmetine sunuyor. Sizde baskı reyonu online matbaa avantajlarını ihtiyacınız olan tüm baskı ürünleri için kolay ve zahmetsizce kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir