OSM Promosyon Kodları ve Ücretsiz Jeton Kazanmak

Herkese merhabalar arkadaşlar bu yazımızda sizlere Online Soccer Manager(OSM) oyununda kullanabileceğiniz promosyon kodlarını paylaşacağız.Ek olarak ücretsiz nasıl jeton kazanabiliriz onu anlatacağız.Umarız beğenirsiniz.

Online soccer manager oyunu web tabanlı bir futbol menajerliği oyunudur.Oyun dünya çapında oynanan bir oyundur bu yüzden binlerce oyuncusu bulunmaktadır.Her ülkenin futbol ligi ve takımları yer almaktadır.Oyunda son yapılan güncellemeyle birlikte jeton biriktirip bu jetonları oyun içinde harcayabiliyorsunuz.Peki bu jetonları ücretsiz bir şekilde nereden toplarız şimdi onları anlatalım.

1-) Öncelikle bu jetonları ücretsiz kazanabilmek için oyuna her girdiğinizde sağ taraftaki profil isminizin altında günlük bonusu kazan yazısı çıkacak.Ona tıklayınca bonus jeton hediyenizi alabileceksiniz.

2-) Diğer bir ücretsiz jeton kazanma yolu ise arkadaşlarınızı davet ederek kazanmaktır.Bir kişiyi davet ederseniz 50 jeton kazanırsınız.Haliyle 10 kişiyi davet etseniz 500 jeton kazanmış olursunuz.Bu da gayet iyi bir miktar diyebiliriz.

Arkadaşlarınızı davet etmek için oyuna giriş yaptığınızda ana ekranda karşınıza aşağıdaki gibi bir alan çıkacak.Oradan “Arkadaşlarını davet et” butonuna basın.

Ardından açılan sayfada sağ tarafta bulunan yerde “Arkadaşlarını üye yap” yeri var.Oraya tıklayın ve arkadaşınızın mail adresini yazarak oyuna davet edin.

Ardından arkadaşınız oyuna başladığında size otomatikman 50 jeton gelecektir.

3-) Eğer ücretli bir şekilde almak istiyorsanız aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi profil isminizin altına bir yer var ona tıklıyorsunuz.

Ardından açılan sayfada belli bir ücret karşılığında hesabınıza jeton alabiliyorsunuz.

Şimdi gelelim ücretsiz osm promosyon kodlarını paylaşmaya.

OSM Promosyon Kodları

SORRY2017

Şimdilik internette tek bu kod mevcut.İlerleyen zamanlarda başka kod bulunca siteye ekleyeceğiz.Bu kodu online soccer manager oyununun forum sitesinde bulduk.Umarız faydalı olur.

Şimdilik bu kadar.Herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir