“Overlok Makinesi Ayağınıza Geldi…” Tüm Sözleri Nelerdir ve Kim Seslendiriyor?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere “hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi…” şeklinde başlayan overlok makinesi satış sözlerinin tamamı nedir ve kim tarafından seslendirilmektedir onu paylaşacağız.

Her ne kadar günümüzde sayıları azalsa da çocukluğumuzda hemen hemen her gün sokaklarda denk geldiğimiz overlokçuların slogan sesinin tamamı ve kimin seslendirdiği hep merak edilmişti. “Hanımların dikkatine…” şeklinde başlayan overlokçu sözlerinin tamamını sizler için yazımıza eklemek istedik. Şimdi sizlere overlok makinesi ayağınıza geldi sözlerini kim söylüyor kısaca detaylarını aktaralım.

“Hanımların Dikkatine, Overlock Makinesi Ayağınıza Geldi” Tüm Sözleri Nedir?

Overlok makinesi ayağınıza geldi reklam sloganının tüm sözleri aşağıdaki gibidir:

Hanımların dikkatine!

Overlok makinesi ayağınıza geldi. Halı, kilim, paspas, yolluk kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir.

Tüm sözler bu şekildedir. Günümüzde her ne kadar sayıları azalsa da yine de sokaklarda overlokçu görmek mümkündür. Overlok makinesindeki tüm sesler aynı kişi tarafından yapılıyor. Şimdi bu sözleri kim söylüyor ve kim seslendiriyor onu kısaca anlatalım.

“Hanımların Dikkatine, Overlock Makinesi Ayağınıza Geldi” Kim Söylüyor?

“Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi…” şeklinde başlayan sözleri bir kadın seslendirmektedir. Seslendirmeyi yapan kişi hakkında net bir bilgi bulunmuyor, yani ismi tam olarak bilinmiyor. Fakat internette yer alan bilgilere göre seslendirmeyi yapan kişi “Melis Deniz Yolcu” olabilir. Çünkü bazı sitelerde bu isim geçiyor ve Melis Deniz Yolcu’nun resmi web sitesine girince birçok projede seslendirme yaptığı anlaşılıyor. Haliyle buradan da yola çıkarak “overlok makinesi ayağınıza geldi” sloganını seslendiren kişi Melis Deniz Yolcu olabilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir