Pinli Onaylanmış Adsense Hesabı Ne Kadar Eder?

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere pinli onaylanmış google adsense hesabının ortalama fiyatlarından bahsedeceğim.

Öncelikle adsense neden bu kadar önemli ondan bahsedelim.Google adsense şuan internet sektöründeki en iyi reklam şirketi diyebiliriz.Çünkü google bu daha güvenilir bir firma yok diyebiliriz.Hem güvenilir olması hem de adsense pinli bir hesabın zor elde edilmesi google adsense hesabının az para etmeyeceği anlamına gelir diyebiliriz.

Peki gerçekten adsense hesabı almak bu kadar zormu.Evet epey bir zor diyebilirim.Çünkü ilk başvurduğunuz zaman yaklaşık 1-2 hafta onaylama süreci var.Burası kesin onaylanıyor diyebilirim ama 2. onay süreci çok uzun sürüyor.Diyelim ki 2. onayda tamam oldu siteniz onaylandı reklamlar yayınlanıyor adsense kabul oldu.En sonunda ödeme almak için mecbur hesabı pinli bir şekilde onaylamanız gerekiyor.İşte bu pin ortalama 1-2 ay içerisinde geliyor.Hatta daha fazla da sürebiliyor.Pin kesinlikle gelir ama dediğim gibi epey uzun sürüyor.

Kısacası google adsense pinli hesap çok zor elde ediliyor.Haliyle fiyatı epey yüksektir.

Şimdi gelelim Google adsense pinli hesabın ücretlerine.Eğer daha önceden ödeme aldıysanız pinli Google adsense hesabı fiyatı ortalama 400-500 tl diyebiliriz.Hatta alıcısını bulursanız daha fazla fiyattan da satabilirsiniz.Ama pinli olduğu halde daha önceden o hesaptan ödeme almadıysanız fiyatı 300-400 tl arasında diyebilirim.Tabii ki bunlar ortalama fiyatlar daha fazlasına da satabilirsiniz orası size kalmış.

Peki bu hesapları nerede satabiliriz? Bunları webmaster forum sitelerinde satmak yasaktır.O yüzden tanıdıklar aracılığıyla insanlara duyurabilirsiniz.Yada facebook,sosyal medya vs. webmaster gruplarında satış ilanı açabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin dilerim.Bol kazançlar.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir