PlayStation 3 – 4 (Plus) Ayın Ücretsiz Oyunlarına Nereden Bakılır?

Herkese iyi günler dileriz arkadaşlar.Bu yazımızda sizlere PlayStation Plus üyeliğinin verdiği ayın ücretsiz oyunlarına nereden bakarız onu göstereceğiz.

Bildiğiniz gibi PS 3, PS 4 ve PS4 Pro cihazlarında aylık veya yıllık PS Plus üyeliği olabiliyor.Eğer bu üyeliği alırsanız sizlere aylık ücretsiz oyun sunuyorlar.Bu oyunların içerisinde pahalı fiyatta oyun da olabiliyor ucuz oyunlar da olabiliyor tamamen şansa ne gelirse.Bu ücretsiz oyunları direkt olarak kütüphanenize ekleyip indirebiliyorsunuz ve bedava şekilde oynayabiliyorsunuz.

Peki ayın ücretsiz oyunlarına nereden bakarız şimdi onu anlatalım.

Arkadaşlar PlayStation Plus üyeleri için ayın ücretsiz oyunlarına buradaki linkten bakabilirsiniz.Linki göremeyenler için site “https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME/1” burasıdır.

Siteye girdiğinizde yukarıdaki gibi bir alan çıkacak.İşte buradan o ayın hangi oyunları ücretsiz sunulmuşsa onları görebiliyorsunuz.Mesela bu ay 209 tl değerindeki “Mad Max” oyunu ücretsizmiş.Hemen süresi dolmadan indirmenizi tavsiye ediyoruz.Aynı şekilde diğerlerini de ücretsiz indirip oynayabiliyorsunuz.

Aynı şekilde buradaki siteye girerek PS Plus aboneliği olanlar bu site üzerinden son haberleri görebilirler ve birbirinden güzel fırsatlardan faydalanabilirler.Linki göremeyenler için site “https://store.playstation.com/tr-tr/home/games/psplus” ‘dır.

NOT = Arkadaşlar dediğimiz gibi bu kampanyalardan sadece PS Plus aboneleri faydalanabiliyor.Bunun dışında normal Playstation kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtılıyor mu tam bilmiyorum.Yine de böyle bir gelişme olursa bunun haberini de sitemize ekleyeceğiz.

Şimdilik bu kadar.Bu yazımızda sizlere PS Plus üyelerinin aylık hangi oyunlar ücretsizdir ve nereden görebilirler onu anlattık.Umarız faydalı olur.Herkese iyi eğlenceler ve iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir