QNB Finansbank Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?

Herkese merhabalar bu yazımızda sizlere QNB Finansbank şubelerinin çalışma-mesai saatlerini paylaşacağız.

Finansbank ülkemizde en çok kullanılan banka şubelerinden birisidir. Özellikle Finansbank’a ait enpara bireysel banka uygulaması sayesinde herkes bu bankaya geçiş yapıyor desek yalan olmaz. Çünkü Enpara’nın bir çok özelliği bulunmaktadır. Mesela bir kişiye eft yaparken para ücreti kesmiyor veya öğrencilere bazı özellikli imkanlar sağlıyor gibi. Bu bakımdan Finansbank’ın müşteri sayısı da oldukça fazladır diyebiliriz. Eğer şubelere gidip para çekme veya para yatırma işlemi yapacaksanız aşağıdan mesai saatlerine bakıp ona göre gitmenizi tavsiye ederiz. Erken veya geç giderek bankada sırada beklemek istemezseniz uygun saatler arasında şubelere gidebilirsiniz.

Şimdi Finansbank şubelerinin kaçta açılıp kaçta kapandıklarını gün gün paylaşalım.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

  • Pazartesi ==> 09:00 – 17:00
  • Salı ==> 09:00 – 17:00
  • Çarşamba ==> 09:00 – 17:00
  • Perşembe ==> 09:00 – 17:00
  • Cuma ==> 09:00 – 17:00
  • Cumartesi ==> Hafta sonları banka şubeleri kapalıdır.
  • Pazar ==> Hafta sonları banka şubeleri kapalıdır.

Finansbank şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmaktadır ve akşam saat 17:00’da kapanmaktadır. Öğlen molası ise 12:30-13:30 arasında 1 saat olmaktadır. Bu 1 saat arasında bankalar kapalıdır. Daha doğrusu şubeler kapalıdır. Bu bakımdan bu saat aralığında bankaya gidip boşuna beklememenizi tavsiye ederiz. Ayrıca her banka şubesinde olduğu gibi Finansbank da hafta sonları yani cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

Eğer bankaya gitmek istemezseniz ATM’lerden de para çekme veya para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ek olarak Finansbank’ın müşteri hizmetlerine “0850 222 0900” numarasından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Amazing site, how do you find all this info?I have read through a few posts on your site and I love your writing style. Thanks a million, keep up the great work.

    1. Thank you very much for your pleasing opinion.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir