Silkroad 15-16-17 DG Legend İtemler Nereden Düşer? Silkroad Box’tan Neler Çıkar?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da 15, 16 ve 17. dg dereceli sox, magic, rare ve legend itemler nasıl ve nereden çıkar konu hakkında bilgi vereceğiz.

Başlıklar

Silkroad Online 15-16-17 DG Magic-Rare-Legend İtemler Nereden Çıkar?

Silkroad Online’da oyuna yeni derece itemler geldi. Normalde oyunda maksimum 15 degree yani 15 derece item vardı. Bu da 11 derece Power veya Fight itemlerden üste giderek çevriliyordu. Fakat yapılan yeni güncellemeyle oyuna 16 ve 17 degree itemler de geldi. Ama bu itemler sadece Silk ile alınabilen “Silkroad Box” kutusundan çıkmaktadır. Yani oyunda 15 silke Silkroad Box alıp açarak içerisinden 16 ve 17 derecelik legend itemler çıkartabilirsiniz. Elbette çok zor çıkıyor fakat toplu şekilde kutu açılımı yaparak şansınızı arttırabilirsiniz. Bunun dışında şimdilik 16 ve 17 dglik itemler slotlardan düşmemektedir. Veya oyunda herhangi bir eventten de bu tarz yüksek dereceli sox item çıkmıyor. Şimdilik sadece dediğimiz gibi Silkroad Box kutusundan şansa çıkabilmektedir. Ama oyunun ilerleyen zamanlarda başka yerlerden de bu tarz 15-16-17 degree itemler çıkabilir mi bilmiyoruz.

Silkroad Box kutusu 15 silke satılmaktadır. Bu kutudan 15 dg, 16 dg veya 17 dg magic-rare-legend silah, acc, kalkan, armor kıyafetler çıkartma şansınız var. Şimdi bu kutudan tam olarak neler düşebilir onu yazalım.

Silkroad Box İçinden Neler Düşer? Kutuda Hangi İtemler Var?

Silkroad Box kutusu içerisinden aşağıdaki itemler çıkabiliyor:

  • Ultimate Box (Random weapon or shield)
  • 16~17th grade equipment
  • 16~17th grade Enhancer
  • Secret key
  • Element of Destruction
  • Instant ressurrection Scroll
  • Exp Booster(100%) 1 hour
  • Skill Exp Booster(100%) 1 hour
  • 20% Damage increase scroll
  • 20% Damage absorption scroll

Bunlardan en değerlileri 17 dg Legend itemlerdir. Yani bu kutudan az bir ihtimal de olsa 17 derece Legend weapon, acc, clothes vb. itemler çıkabilir. Bunların değeri de oldukça yüksektir. Özellikle 17 dg Legend weaponlar çok pahalıya satılabiliyor.

Silkroad Box Nasıl Satın Alınır?

1-) Silkroad box satın almak için öncelikle F10 Item Mall’a girin. Ardından direkt en üst kısımda aşağıda gördüğünüz gibi “Silkroad Box” itemi gözükecek. Buradan “Purchase” butonuna basarak itemi 15 silk karşılığında satın alabilirsiniz.

2-) Ardından envanterinize aldığınızda aşağıdaki gibi gözükecektir. Sandığı açmak için sağ tık yapmanız gerekiyor.

3-) Biz 1 adet kutu açılımı yaptık ve aşağıda gördüğünüz gibi 3 tane “Secret Key” itemi kazandık.

Bu şekilde sizler de bu kutuyu açarak güzel ödüller kazanabilirsiniz. Dediğimiz gibi çok düşük bir ihtimal de olsa kutudan 17 derecelik Legend itemler çıkartabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir