Silkroad Devil’e Artı + Nasıl Basılır? Devil Spirit + Basımı İçin Hangi İtem Gerekli?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da Devil’lere + basmak için hangi item gerekli ve nereden satın alınır kısaca onu anlatacağız.

Silkroad’da Devil kullanarak HP ve MP değerlerinizi ekstradan arttırabilirsiniz. Üstelik devillere + basarak bu değerleri daha da arttırabiliyorsunuz. Evet belki bilmeyenleriniz olabilir. Sro’da Devil’lere artı basılabiliyor. Maksimum +10 ‘a kadar artı basabilir ve yüksek artılı şekilde kullanabilirsiniz.

Devil Spirit’e artı basmak için gerekli itemin adı “Awakening Enhancement Scroll” itemidir. Bu itemi yüzükçüden temin edebilirsiniz. Şimdi görseller eşliğinde anlatalım.

Öncelikle yüzükçüye giriyoruz. Mesela Jangan’daki yüzükçünün ismi “Grocery Trader Jinjin” ‘dir.

Yüzükçüye girdikten sonra üste taraftan “Goods” kısmına giriyoruz. Ardından “Awakening Enhancement Scroll” itemini alıyoruz. Bu item ile devillere artı basabilirsiniz.

Bu itemi alarak Devil’inize + basabilirsiniz. Maksimum +10 ‘a kadar basılabiliyor. Artı basımı için öncelikle “Awakening Enhancement Scroll” ‘a sağ tık yapıyoruz ve ardından devilin üzerine basıyoruz. Böylelikle Devile + basabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir