Silkroad “Game Not Found” Hatası Çözümü Nedir?

Herkese selamlar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda game was not found hatası nedir ve nasıl çözülür kısaca onu anlatacağız.

Silkroad Online’da oyuna giriş yaparken bazen hata alabiliyoruz. Bu hatalardan birisi de “game was not found” hatasıdır. Hatanın ekran görüntüsüne aşağıdan bakabilirsiniz.

Hata şu şekilde:

The required information necessary to connect to the game was not found.
Visit to the Silkroad homepage to fill additional information.

Confirm butonuna basınca ise aşağıdaki gibi web site açılır ve “Not Found” uyarısı verir.

Silkroad Game Not Found Hatası Çözümü Nedir?

Arkadaşlar bu hata genellikle server yoğunluğundan veya internet bağlantısından kaynaklanan bir hatadır. Yani iSro’ya girdiğinizde eğer serverlar full dolu olursa bazen oyuna girişte bu tarz game not found hatası verebiliyor. Hatanın çözümü için oyuna tekrar gir çık yapmak gerekmektedir. Yani oyundan çıkıp tekrar girince büyük ihtimalle hata çözülecektir ve oyuna giriş yapılabilecektir. Çünkü bizzat bizde bu şekilde oldu ve çık-gir yapınca hata düzeldi.

Kısacası eğer oyunda yukarıda gördüğünüz gibi “The required information necessary to connect to the game was not found.” hatası alırsanız bu durumda oyundan çıkıp tekrar giriş yapın. Büyük ihtimalle sorun çözülür. Eğer aynı hatayı almaya devam ederseniz internetinizi kapatıp tekrar açın ve sonra tekrar deneyin. Bu da olmazsa DNS adreslerinizi değiştirip oyuna tekrar girmeye çalışın. Dediğimiz gibi bu hata oyunda sw doluluğundan veya internet bağlantısından dolayı vermektedir. Ama genel olarak sw dolu olmasından dolayı bu hatayı alırsınız. O yüzden oyundan çıkıp tekrar girerseniz hatanın çözüldüğünü görebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir