Silkroad Hızlı Artı Basma Taktikleri

Merhabalar bu yazımda Silkroad online oyununda hızlı + basma taktiklerinden bahsedeceğim.Bundan 3-4 yıl önce çok oynanan bir oyundu aslında ama bu sıralarda serverlar boş diyebilirim.Önceden girmek için saatlerde uğraşıyorduk ama şimdi tek tıkla oyuna giriş yapabiliyoruz çünkü oyuncu sayısı azaldı.

Tecrübelerime dayanarak sizlere en hızlı + basma taktiklerinden bahsedeceğim.Maddeler halinde açıklayayım;

1;

Öncelikle arkadaşlar oyunda son yenilemelerle birlikte çıkan çok güzel bir sistem var.Bu sistem şöyle;Mesela elinizde 76 levellik +0 sword var diyelim.Bu itemi oyunda yeni çıkan npc ye gidip dönüştürebiliyoruz.+0 sword demiştik mesela bunu aynı seviye blade ye çevirebiliriz.Bunun güzel yanı ise çevirdikten sonra item +0 +1 +2 +3 +4 ve +5 değerlerinden birisini alıyor.Yani kendiliğinden oluyor siz + basmıyorsunuz herhangi bir elixir vs. harcamıyorsunuz.

Bu sayede +0 iteminizi hızlı bir şekilde +4 +5 yapabiliyorsunuz.Bu işlem sırasında 500 k küsür para istiyor sizden çok az bir miktar yani.Tabi birde şöyle bir durum var.+1 itemi çevirirseniz yine +1 olarak kalır.Yani bu işlemi yaparken iteminizin +0 olması gerekiyor.

Sonrasında ise arkadaşlar o npc nin yanında yani şehrin içinde(örneğin Hotan kalesi) + basmaya başlıyorsunuz.Önceden şehir içinde + zor basılıyordu çünkü çok lag oluyordu oyuncu sayısı fazla olduğu için.Ama şimdi öyle bir durum yok oyuncu sayısı az olduğundan şehir içlerinde kolaylık + basabiliyorsunuz.

Sürekli deneyin Hotan kalesinde basın mesela +0 a düştüğü zaman yine o npc de dönüştürebilirsiniz.İteminiz kırmızı renk bile olsa o npc sayesinde itemi dönüştürdüğünüzde kırmızılığı da gidiyor.Bu şekilde hızlı bir biçimde + basabilirsiniz.

2;

2. ci olarak ise GM(game master) nin yapmış olduğu eventler.Örneğin cadılar bayramı zamanında gm genelde oyunda + basma yüzdesini %30 yapıyor.Bir düşünün %30 eventten gelse %10 premium plustan alsanız ve %4 de lucky dress den alsanız toplamda %44 + basma şansınız olmuş oluyor.

Diyeceğim şudur arkadaşlar biriktirebildiğiniz kadar elixir biriktirin oyunda depolarınıza saklayın sürekli ta ki event başlayana kadar.Bu %30 artı basma şansı geldiği an değerli itemlerinize + basmaya başlayın.+10 a kadar kesin basıyor diyebilirim size 🙂

Çünkü denedim sürekli +10 garanti diyebilirim size.Bir ara +15 basmıştım sonrasında +16 ya denerken item kayboldu yani gözü yükseklerde olmayanlar +10 basıp bırakabilirler 🙂

Bu sayede çok hızlı bir şekilde itemlerinize artı basabilirsiniz.

Herkese bol şans…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir