Silkroad Magic Pop Nasıl Oynanır? Değerli Magic Pop Card İtemleri Neler?

Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda Magic Pop oyunu nereden oynanır, hangi değerli itemler çıkar onları anlatacağız.

Silkroad’a sonradan gelen Magic Pop oyunu ile oyundaki bazı değerli itemlere sahip olabilirsiniz. Magic Pop kartı alarak bu oyunu oynayabilir ve değerli itemler kazanabilirsiniz. 1 Magic pop 10 silkden satılmaktadır. Peki Magic Pop nereden ve nasıl oynanır şimdi onu anlatalım. Sonrasında Magic Pop’dan çıkan değerli itemler nelerdir kısaca ondan bahsedelim.

Başlıklar

Magic Pop Nereden Oynanır?

İlk olarak Magic Pop kart oyunu oynamak için magic pop card itemini satın almamız gerekiyor.

1–) Öncelikle oyunda F10 tuşuna basarak “İtem Mall” yani silk mağazasını açıyoruz. Ardından aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Magic POP Card” itemi almamız gerekiyor. 1 Magic Pop 10 silke satılıyor. Yani 10 silk karşılığında 1 kere Magic Pop oyunu oynayabiliyorsunuz.

2–) Magic pop kart itemini aldıktan sonra oyununu oynamak için Magic Pop’un bulunduğu yere gitmemiz gerekiyor. Hotan’da aşağıdaki haritada gördüğünüz yerde Magic Pop NPC’si bulunur.

3–) Magic POP aşağıdaki gibi gözükür. Buraya tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.

4–) Üzerine tıkladıktan sonra “Magic POP’a katıl” butonuna basıyoruz.

5–) Sonrasında burada hangi itemi kazanmak istiyorsak onu seçiyoruz.

6–) Mesela biz Avatar kazanmak istiyoruz. O zaman Sınıf kısmını “Diğerleri“, Tip kısmını “Avatar Dress” olarak işaretliyoruz. Sonra “Oyunu başlat” butonuna basıyoruz.

7–) Ardından aşağıda gördüğünüz gibi 4 farklı dress gelecektir. Buradan hangisini istiyorsanız onu seçin. Sonrasında envanterinizden Magic Pop Card itemini orta yere sürükleyin. En sonunda ise “Oyna” butonuna basın. Bu şekilde Magic Pop kart oyunu oynamış olursunuz.

8–) Oynadıktan sonra 2 farklı renkte kupon çıkabilir. Eğer yeşil renkli kupon çıkarsa başarısız olmuş anlamına gelir. Yani yeşil renkli bir kupon kazanırsanız Avatar’ı almamış olursunuz. Eğer kırmızı renkli bir kupon çıkarsa başarılı anlamına gelmektedir. Yani kırmızı renkli kupon çıkarsa Avatar dress kazandınız manasına geliyor.

Çıkan kuponları şehir merkezlerinde bulunan “Magic Pop Guide Gori” veya Türkçe’siyle “Magic Pop Rehberi Gori” NPC’sinden kırdırabilirsiniz.

Magic Pop Başarılı Olma Şansı Yüzde Kaçtır?

Magic Pop oyununda herhangi bir item kazanma durumu tamamen şanstır diyebiliriz. Bu bakımdan belli bir oran vermek doğru olmaz. Çünkü 1 kere oynadığınızda kazanabildiğiniz gibi 100 kere Magic Pop kart oynasanız da kazanamayabilirsiniz. Yani tamamen şanstır. 100 kere dedim çünkü Youtube’da önceden buna benzer bir video vardı. Yaklaşık 100 magic pop denemişti bir oyuncu ve hiç ödül kazanamamıştı diye hatırlıyorum. Fakat ilk denemede kazanabilirsiniz de. Yani tamamen şansa diyebiliriz. Bu bakımdan oran vermek doğru olmaz. Ama genelde değerli itemler zor çıkıyor diye bir söylenti var. Sonuçta 7-8 derecelik SUN itemler de kazanabilirsiniz bu oyunla. Haliyle özellikle SUN itemleri kazanmak biraz zor olabilir.

Magic Pop’dan Çıkan Değerli İtemler Nelerdir?

Magic Pop’dan çıkan en değerli itemler Avatar Dress diyebiliriz. Çünkü Magic Pop’daki dressler bazı serverlarda normal avatar dress dükkanında bulunmuyor. Yani buradaki dressler sadece Magic Pop’a özel çıkıyor. Haliyle Avatar Dress özellikle Wing beyaz renkli dress oldukça değerli ve pahalıdır diyebiliriz. Bunun yanı sıra 7 degreelik sun silah çıkartabilirsiniz. Fakat çoğu serverda magic poplarda 8 degreelik sun silah vermiyor. 8 degreelik sos ve moon silah alabilirsiniz. Sun olarak en fazla 7 derecelik itemleri kazanabilirsiniz. Haliyle bu itemler de oldukça değerli diyebiliriz. Bunun yanı sıra Devil’s Spirit S grade itemleri de çıkıyor bu oyunda. Bunlar da oldukça değerlidir. Aynı şekilde Avatar Hat da bir diğer değerli itemlerdendir. Kısacası en değerlileri şu şekilde diyebiliriz:

  • Avatar Dress
  • Avatar Hat
  • Devil’s Spirit S grade
  • 7 dg SUN silah / 8 dg MOON silah

Magic Pop’dan Hangi Avatar Dress ve Avatar Hat Çıkıyor?

Magic Pop’dan 4 dress çıkabiliyor. Daha doğrusu 2 farklı avatar dress düşüyor. Male ve Female olarak farklı cinsiyette çıkıyor. Magic Pop’dan kazanılabilen Avatar Dress ve Avatar Hat itemleri aşağıdaki gibidir.

Magic Pop’dan kazanılabilen Avatar Dress’ler:

  • Tuxedo (M)
  • Wedding Dress (F)
  • Angel Wing Dress (M)
  • Angel Wing Dress (F)

Magic Pop’dan kazanılabilen Avatar Hat’lar:

  • Glengarry (M)
  • Wedding Veil (F)

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir