Silkroad Online Değerli İtemler(Sos-Som-Sun) Nereden Düşer

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere Silkroad online oyunundaki hangi itemlerin hangi slotlardan düştüğünü anlatacağım.

Silkroad diğer online oyunlara göre daha detaylı ve geniş olmakla birlikte itemlerin çeşitliliği de bir o kadar fazladır.Örnek olacak verirsek Silkroadda bir itemin Normal hali,Seal of Star,Seol of Moon ve Seal of Sun hali olmak üzere 4 çeşidi vardır.Yani bu tek bir item için geçerli ama Knightta veya Metin 2 de böyle değil.Aynı itemden 1 çeşit vardır ona da sadece + basabilirsiniz zaten.

Ama silkroadda şöyle bir farklılık vardır.Örnek olarak 64 Level Spear’ı ele alalım.Bu itemin Sos(seal of star) hali bu iteme +5 değer katıyor.Yani item aslında 64 level +5 olmuş oluyor.Moon da +10 değer katıyor.Sun ise +15 ve en çok değeri bu katıyor yani.

Birde tabii ki bunlara + basabiliyorsunuz yani bir item hem sun hem +5 olabilir.Yani bu da +20 değer katıyor anlamına gelir.Mesela bir aralar bende de bulunan 76 level kılıç kalkan sun +10 itemlerini ele alalım.76 level hem sun olmasından kaynaklı +15 değer veriyor hemde normal item +10 yani toplam değer +25 oldu.76+25=101 ediyor.Bu da demek oluyor ki sizin elinizdeki bu item 101 level seviyesindeki itemlere eşit.Onlarla vs atabilirsiniz anlamına geliyor 🙂

Normalde itemlerin fotoğraflarını atmak isterdim ama karakterim soyulduğu için atamıyorum 🙂 Evet bende de bu iki değerli item vardı.Tabii ki eskilerden baya değerliydi bu itemler ama şimdi ucuzlamış sanırım senelerdir oynamıyorum karakter soyulduktan sonra oyunu bırakmıştım.

Şimdi gelelim bu değerli itemler nerelerden düşüyor sorusunun cevabına.Aşağıda yazdıklarım hangi ırka aitseniz oradaki slotlar geçerlidir.Mesela staff istiyorsanız europa ırkındaki slotlara dalmanız gereklidir.

1 level(1 degree) sos,som,sun itemler==>1-8 level arası slotlardan çıkıyor

8 level(2 degree) sos,som,sun itemler==>8-16 level arası slotlardan çıkıyor

16 level(3 degree) sos,som,sun itemler==>16-24 level arası slotlardan çıkıyor

24 level(4 degree) sos,som,sun itemler==>24-32 level arası slotlardan çıkıyor

32 level(5 degree) sos,som,sun itemler==>32-42 level arası slotlardan çıkıyor

42 level(6 degree) sos,som,sun itemler==>42-52 level arası slotlardan çıkıyor

52 level(7 degree) sos,som,sun itemler==>52-64 level arası slotlardan çıkıyor

64 level(8 degree) sos,som,sun itemler==>64-76 level arası slotlardan çıkıyor

76 level(9 degree) sos,som,sun itemler==>76-90 level arası slotlardan çıkıyor

90 level(10 degree) sos,som,sun itemler==>90-101 level arası slotlardan çıkıyor

Diğer yüksek levellerde sos som sun dereceleri bulunmuyor.11,12,13,14 vs. degreelerde ise itemlerin legend magic rare seviyeleri mevcuttur.Onu da başka yazımda anlatırım.Herkese iyi oyunlar dilerim.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir