Silkroad Online Koordinat (X,Y) Nerede Yazar?

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da koordinat x ve y olarak nerede yazar onu göstereceğiz.

Silkroad Online ülkemizde en çok oynanan eski nesil online oyunların başında gelmektedir. Oyunun gelişmesiyle birlikte gelişmiş bot yazılımları da artmaya başladı. Gelişmiş tarz botları kullanarak oyun içinde belli bir koordinatı yazdığınızda siz oyunda olmasanız bile bot oraya otomatikman gidip slotlara vurmaya başlıyor. Örneğin PH botta istediğiniz yerin koordinatı bota girerseniz bot otomatikman oraya gider ve başlar. Bu yüzden oyunda koordinat nerede yazar merak edilebiliyor. Şimdi sizlere oyunda ve ph botta koordinat nerede yazar onu gösterelim.

Silkroad Oyunda Koordinat Nerede Yazar?

Sro’da oyunun sağ üst tarafında X ve Y şeklinde yazan sayılar koordinattır arkadaşlar. Yani oyundaki koordinatlar X-Y şeklinde sağ üst tarafta haritanın hemen üstünde yazmaktadır.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi koordinat noktalarına oyunun en sağ üst tarafından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazen DW cavede veya JG cavenin içinde koordinatlar yazmayabiliyor. Caveler’deki koordinatları ise PH bot veya diğer botlardan öğrenebilirsiniz. Fakat oyundaki cave dışındaki her yerin koordinatlarına yukarıdaki şekilde bakabilirsiniz.

Silkroad PH Botta Koordinat Nerede Yazar?

Silkroad’da en çok kullanılan botların başında gelen PH botta bulunduğunuz yerin koordinatını sol taraftaki “Kasılma Alanı” kısmına girerek öğrenebilirsiniz. Kasılma alanına girdiğinizde aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi alt tarafta 2 tane sayı bulunacak. İşte bu sayılar sırasıyla X ve Y koordinatlarıdır.

Oyunda gitmek istediğiniz koordinatları bota yazarak aktif ettirip otomatikman o noktaya gidebiliyorsunuz.

Oyunda bulunduğunuz noktanın koordinat noktalarını bu şekilde bulabilirsiniz. Umarız yararlı olur. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir