Silkroad Online Silk Geçmişine Nasıl Bakılır? (Önceden Silkle Alınan İtemler)

Herkese iyi günler dileriz arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere SRO’da silk geçmişine nereden bakılır, silk ile alınan geçmiş yıllardaki tüm itemlere nasıl bakılır onu göstereceğiz.

Sro’da silk ile alınan eşyaların geçmişine bakabiliyorsunuz. Önceden aldığınız itemlerin neler olduğunu öğrenebilir ve buna göre toplam ne kadar harcama yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere Silkroad Online’da önceden silk ile alınan itemler listesine nasıl ve nereden bakılır görseller eşliğinde onu anlatalım.

SRO’da Önceden Silk İle Alınan İtemler Listesine Nereden Bakılır?

1-) Silkroad Online geçmişte aldığınız silk itemler listesine bakmak için oyundayken öncelikle F10 tuşuna veya sağ alttaki “Item Mall” butonuna basıyoruz.

2-) Ardından açılan küçük pencerede “Yes” tuşuna basıyoruz.

3-) Sonrasında silk sayfası ekranı açılacaktır. Buradan sağ üstteki “History” kımına geliyoruz.

4-) Ardından burada sağ üst tarafta tarih çıkacak. İşte bu tarihi istediğiniz gibi değiştirerek o tarihte hangi silk itemi satın almışsınız öğrenebilirsiniz. Örneğin 2022 7. ayda hiç silk itemi alınmadığı için liste aşağıdaki gibi gözükür.

5-) Mesela 2011 7. aya bakalım. Aşağıda gördüğünüz gibi o tarihte bu silk itemleri satın alınmış.

6-) Buradan oyunun ilk piyasaya sürüldüğü 2005-2006 yıllarına kadar geçmişe bakabiliyorsunuz. Aynı şekilde eğer tüm 1 yıllık geçmişe bakmak isterseniz sağ taraftaki Month bölümünde “All” seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu şekilde silk itemler geçmişinize bakabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir