Silkroad Pazar Kurma Nasıl Yapılır? (Sro Stall Açma)

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da stall açmayı yani pazar kurma nasıl yapılır kısaca onu göstereceğiz.

Silkroad eskiden en çok oynanan online oyunlar arasında yer alıyordu. Günümüzde halen daha oynanmaktadır. Özellikle PVP serverlarda çok player bulunduruyor. Oyuna yeni başlayanlar için stal kurma nasıl yapılır onu anlatmak istedik. Şimdi Sro’da pazar açma nasıl yapılır, pazar nasıl kurulur kısaca anlatalım.

SRO Stall Açma, Pazar Kurma Nasıl Yapılır?

1-) Silkroad’da stal açmak için öncelikle oyun içerisindeyken A harfine basıyoruz. Açılan pencerede aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi en sağ üst tarafta “Stall” resmi gözükecek. Oraya mouse ile sağ tık yapıyoruz.

2-) Ardından karşımıza aşağıdaki gibi küçük pencere çıkacak. Burada pazarın ismini belirliyoruz ve “Confirm” tuşuna basıyoruz.

3-) Sonrasında pazar ekranımız açılmış olacak. Pazara en fazla 10 ünite item koyabiliyoruz. Envanterinizdeki itemi pazarda nereye koymak istiyorsanız oraya sürükleyin. Ardından fiyatını yazın ve “Register” butonuna basın.

4-) Bu şekilde 10 bölümü de doldurabilirsiniz. En sonunda pazarı açmak için yukarıdaki “Open stall” butonuna basıyoruz. Böylelikle pazarımızı açmış oluyoruz.

5-) Dilerseniz açılan pazarda “Modify stall” butonuna basarak pazarı geçici olarak modifiye edebilirsiniz. Pazarda satılan item varsa onun yerine yeni satılacak olan eşyayı yerleştirebilirsiniz. Tekrar open diyerek pazarı açabilirsiniz. Ek olarak stalın alt kısmına duyuru alanı var oraya not yazabilirsiniz. Mesela pazara diyelim item koydunuz 1 golda ve pazarı açmadınız. Bu iteme teklif gelmesini istiyorsunuz. O zaman pazarın aşağısına “Offer Pm Me”, “Teklif alınır” vb. şeklinde notlar düşebilirsiniz.

Bu şekilde oyunda pazar kurabilir ve itemlerinizi gold ile satabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir