Silkroad PH Bot Süre Uzatma Nasıl Yapılır? PHBot Nereden Uzatılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da ph bot uzatma nasıl ve nereden yapılır onu anlatacağız.

Silkroad Online’ın en çok tercih edilen botlarından birisi PH Bot’tur. Ph bot hem kullanım açısından hem de ücret bakımından diğer botlara göre biraz daha iyidir diyebiliriz. Ayrıca ph botu ortak da kullanabiliyorsunuz. Ph botta merak edilen işlemlerden birisi de süre uzatımıdır. Bazen karıştırılabiliyor. Bu yüzden şimdi sizlere Ph botu satın aldıktan sonra süresini uzatma nasıl ve nereden yapılır resimler eşliğinde onu göstereceğiz.

PH Bot Uzatma Nasıl ve Nereden Yapılır?

1-) Öncelikle arkadaşlar ph bot süre uzatmak için PH Bot’un resmi web sitesi olan “phbot.org” adresine giriş yapıyoruz. Ardından üst menüden “Account” kısmına tıklıyoruz. Oradan da “Redeem” butonuna basıyoruz. Tabii bunu yapmadan önce ph bot hesabınızın var olması gerektiğini unutmayın. Yani bu konuda süre uzatmayı anlatıyoruz. Haliyle PH bot süre uzatmak için önceden ph bot hesabınızın açılmış olması gerekiyor.

2-) Redeem kısmına girdikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran karşımıza çıkacak. Buradan Email kısımlarına ph botunuzun kayıtlı olduğu mail adresini yazın. Yani her iki kutuya da ph botun kayıtlı olduğu aynı maili yazmanız gerekiyor.

Ardından aşağıdaki Card bölümüne ph bot epin kodumuzu yazıyoruz. Burada ph bot epin kodunu ph bot satan sitelerden alabilirsiniz. Örneğin Gamesatis, Kabasakalonline vb. gibi sitelerde ph bot satışı mevcut. Buralardan epin kodunuzu temin edebilirsiniz. Örneğin 4 haftalık yani 1 aylık ph bot süre uzatma fiyatı 75-80 tl arasında değişiyor. Epin olarak kodu temin ettikten sonra size uzun bir kod gelecek. Buradan Redeem kısmında “Card” bölümüne kısa kodu üst tarafa, uzun kodu ise alt tarafa yapıştırıyoruz. Ardından “I agree” butonunu tikleyin ve sonrasında en alttaki mavi renkli “Redeem” butonuna basın.

  • Ph bot örnek uzatma epin kodu şu şekilde : nipX1F21GVLX0dyH6aIVqf0p0rDq3gN5,RYOHNw1zSM9y2TDYnnZMl2JRM3viWyMCMJvQxFiV1zlAdMmluwHef3bZjgq90LkY (Bu kod kullanılmıştır.) (Size verilecek olan bu kodda virgülden önceki kısmı üst tarafa yapıştırın, virgülden sonraki kodu ise alt tarafa yapıştırın.)

3-) Böylelikle ph botun süresini uzatmış oluyoruz. Sonrasında karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Eğer “Success” şeklinde bir mesaj gelirse anlayın ki botumuzun süresi başarıyla uzatılmış oldu. Şimdi ph botu tekrar kapatıp açtığınızda kalan gününün güncellendiğini göreceksiniz.

4-) Bu şekilde ph botun süresini uzatabilirsiniz. Gerçekten kolay bir işlemdir. Dediğimiz gibi botun süresinin uzatılışı onaylandıktan sonra yani ekranda yukarıda gördüğünüz gibi “Success” yazdıktan sonra ph botu kapatıp tekrar açın. Böylelikle süresi güncellenmiş olacak.

Bu şekilde ph botun süresini uzatabiliyorsunuz. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir