Silkroad Pre Plus Basıldığında Aynı Hesaptan Başka Server’a Ücretsiz Giriş Yapılır mı?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online oyununda bir çardan Premium Plus basılırsa başka servera da ücretsiz anında giriş yapılabilir mi onu kısaca anlatacağız.

Silkroad Online’da (iSro’da) normalde bir hesapta VİP üyelik alınca diğer serverlara da otomatikman giriş yapılabiliyor. Yani diyelim ki X serverında bir hesabınızı 2 aylık vip üye yaptınız. Yani 300 silk çektiniz ve 300 silk harcadınız. Bu durumda hesabınız 2 aylık ücretsiz girişe sahip olur. Üstelik bu sadece o serverda değil başka serverlara da giriş yapabilmenizi sağlar. Yani X serverında 300 silk harcadınız diyelim ve burada VİP üye oldunuz, sizin hesap Y serverında da ücretsiz giriş sağlayabiliyor. Peki, bu durum Pre plus için de geçerli mi şimdi kısaca anlatalım.

Silkroad Online Premium Plus Basılırsa Başka SW’ye Free Giriş Sağlanır mı?

Silkroad’da bir serverda bir çarınız için Premium Plus kullanırsanız sadece o server için ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz, yani başka servera girerken yine oyun sizi bekletir, yani anında oyuna giriş sağlayamazsınız. Yani oyunda diyelim ki Thanatos serverında oynuyorsunuz ve burada 1 tane Premium plus kullandınız ve aktif ettiniz. Bu durumda Thanatos serverına 1 ay boyunca ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz, yani VİP üyelik almanıza gerek yok. Çünkü pre plus kullanıldığında aynı vip üyelik gibi ücretsiz sw girişi aktif oluyor, oyun sizi sırada bekletmiyor. Fakat pre plus sadece o kullanılan server için aktif oluyor. Yani Thanatos’ta diyelim ki pre plus bastınız. Bu durumda siz Theia serverına anında giriş sağlayamazsınız. Veya Hyperion sunucusuna anında giriş yapamazsınız. Sadece preyi bastınız servera anında giriş yapabilirsiniz.

Kısacası Pre plus VİP üyelik gibi değildir. VİP üyelik id-pw tüm serverlarda geçerli ücretsiz giriş sağlar. Fakat Pre plus sadece kullandığınız servera ücretsiz girişinizi sağlar. Örnek vermek gerekirse diyelim ki Thanatos serverında çarınıza 2 aylık VİP üyelik aldınız. Bu durumda aynı hesaptan Theia serverına da anında beklemeden giriş yapabilirsiniz. Ama Thanatos’ta pre plus bastınız diyelim, bu durumda Thanatos dışında Theia, Hyperion, Hemera vb. diğer iSro sunucularına anlık giriş yapamazsınız, oyun yine bekletir. Bizzat denemek için Pre plus bastık ve başka servera giriş yapmaya çalıştık. Oyun yine bekletti. Fakat Premium Plus’ı kullandığımız servera anlık giriş yapabildik.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir