Silkroad Slave Watcher Nerede Çıkar? Görev Nereden Alınır, Nasıl Yapılır?

Herkese iyi günler dileriz. Bu yazımızda sizlere Silkroad Online’da “Slave Watcher” slotu nerede çıkar, haritada nerede bulunur, görevi nasıl yapılır onu anlatacağız.

Silkroad Online’da Roc dağındaki görevlerden birisi de 10 tane Slave Watcher mobu kesme görevidir. Bu görev “Slave Shifle” NPC’sinden alınmaktadır ve görevin adı ise “Escape Plan 4” olarak geçmektedir. Fakat bu slot normalde mapte çıkmıyor. Yani görevi alana özel çıkmaktadır. Haritada tam yeri belli olmadığı için oyuncular Slave Watcher’ın nerede bulunduğunu merak ediyor. Şimdi sizler için görseller eşliğinde Slave Watcher kesme görevi hakkında detayları aktaralım.

Slave Watcher Kesme Görevi Nasıl Yapılır? Slave Watcher Nerede Çıkar?

1-) Öncelikle arkadaşlar Slave Watcher görevi Roc dağındaki “Slave Shifle” NPC’sinden alınmaktadır. Görevin adı ise “Escape Plan 4” olarak geçiyor. Slave Shifle’ye giderek bu görevi alabilirsiniz. Bu arada Escape Plan 1-2-3 görevlerini yapmadan 4. görev açılmıyor diye biliyoruz. Yine de kontrol edebilirsiniz.

2-) Şimdi gelelim asıl konumuza. Buradan görevi aldıktan sonra NPC bizden 10 tane “Slave Watcher” kesilmesini isteyecek. Normalde Slave Watcher herhangi bir yerde çıkmıyor. 85 lv olan Slave Watcher, escape plan 4 görevini aldıktan sonra çarın yanında otomatikman çıkmaktadır. Yani görevi aldıktan sonra ortalama 1-2 dakikada bir bu mobdan oyun çarın yanına atıyor. Kısacası görevi aldıktan sonra 1-2 dakika bekleyin. Sro sizin yanınıza Slave Watcher canavarını atacaktır. Akabinde bunu kesebilirsiniz. Toplam 10 tane kesmek gerekiyor. Slot 1-2 dakikada 1 tane atılıyor. Haliyle 10-15 dakika içerisinde 10 tane Slave Watcher kesme görevini tamamlayabilirsiniz.

3-) Görevin alındığı yeri haritada gösterelim. Aşağıdaki noktada görevin alındığı NPC çıkıyor. Buradan görevi alabilirsiniz.

4-) Görevi yaptıktan sonra yani 10 tane Slave Watcher mobu kestikten sonra görevi teslim etmek için “Slave Jabur” NPC’sine gitmemiz gerekiyor. Slave Jabur NPC’sine gittiğinizde görevi vererek ödülünüzü alabilirsiniz.

5-) Görevin teslim edileceği Slave Jabur NPC’si aşağıdaki noktada çıkmaktadır. Buradan görevi teslim ederek 5 scroll kazanabilirsiniz.

6-) Kısacası “Slave Watcher” slotu görevi alan kişinin yanında belirmektedir. Ortalama 1 dakikada 1 tane çıkar. Ayrıca sadece Roc’ta değil oyunda başka nereye giderseniz gidin bu görev açık olduğu süre boyunca oyun size 1-2 dakikada bir “Slave Watcher” slotu yanınıza atacaktır.

Bu şekilde Slave Watcher görevini yapabilir ve ödülünüzü kazanabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir