Şok Aktüel İndirimler Kataloğu

Marketçilik sektöründe en önde gelen mağazalar zincirlerinden olan şok market Türkiye’de hatırı sayılır müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Ayrıca yurt içindeki illerde açtığı yeni mağazalarla hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hemde o illerde yaşayan kişilerin çalışmasına istihdam sağlıyor.

Şok aktüel katalogları genelde haftanın iki günü yayınlanıyor. Bu günler hafta içi Çarşamba ve hafta sonu cumartesi günleri olmak üzere toplam 2 gün. Şokta hafta içi yayınlanan kataloglarda yer alan indirimli ürünler müşteriler tarafından yoğun ilgi görmekte.

Peki, şok aktüel  26 Temmuz 2017 günü neler gelecek hemen şok market kataloğunu enine boyuna inceleyelim.

Şokta bu hafta sinbo ve fantom marka ürünler damga vuracak. Fantom carbon black yatay elektrikli süpürge hanımların işlerini kolaylaştırmak için mükemmel özellikler sunuyor. Bunun peşinden ikinci öne çıkan ürün sinbo marka çelik su ısıtıcı yine bayanların rağbet göstereceği ürünler arasında.

Peki, şok 26 Temmuz 2017 aktüel indirimleri sadece bunlarla mı sınırlı tabıkı hayır. Şok aktüel indirimler her hafta olduğu gıbı bu haftada en kaliteli ürünleri barındırıyor. Hemen diğer gelecek kampanyalı ürünlere bakalım. Solar aydınlatma cihazı yine Çarşamba gününün en önemli ürünlerinden olacak. Bu ürünün fiyatı 99 TL olup 2 sene garantili olarak satışa sunuluyor.

Şokta hafta sonu gelecek ürünlerde neler var hemen hafta sonu kataloğunu incelemeye başlayalım. Beyaz eşya kategorisinde çok sürpriz bir ürün tüketicileri bekliyor olacak. Bu ürün oldukça talep göreceğini düşündüğümüz, İndesit iwe çamaşır makinesi yer alıyor. Önemli özellikleri arasında A++ enerji verimliliği sunması ve 16 program yıkanabilir özelliği sunması ayrıca 2 yıl gibi bir garantisinin olması.

Gelecek haftalarda havaların dahada ısınmasıyla beraber dahada çok yaz aylarına yönelik ürünlerin şok aktüel kataloğu yer verileceğini düşünüyoruz. Yazı içinde incelediğimiz şok broşürlerine büyük boy katalog olarak aşağıdan detaylıca incelenebilir.

YORUMLAR

  1. birindirim.com aktüel indirim ve kampanyaları her hafta inceliyor.ayrıca sitede indirim haberleride takip edilmeli

  2. internette en erken aktüel ürünler ve indirim katalogları bu sitede yayınlanıyor tavsiye edilebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir