Steam Bedava Cüzdan Kodu Kazanma

Herkese iyi günler dileriz.Bu yazımızda oyuncuları sevindirecek bir haberle karşınızdayız.Bir web sitesi sayesinde bedava 20 dolar steam cüzdan kodu kazanabiliyoruz.Peki nasıl mı? Şimdi detaylarını anlatalım.

Birbirinden kaliteli ve eğlenceli oyunlara 10 liradan başlayan uygun fiyatlara sahip olmak istemez misiniz? SadeceON’un size sunduğu güvenli ödeme altyapısı ile içiniz rahat bir şekilde ödemenizi yapabilir, eğlenceli oyunlara uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Sen de hemen steam rastgele oyun kodları satın al ve birbirinden güzel oyunlara uygun fiyata sahip olmanın avantajını yaşa!

Bildiğiniz gibi Steam platformu üzerinden binlerce oyun satın alınabiliyor ve legal bir şekilde bilgisayarınıza indirip kurabiliyorsunuz.Eğer korsana karşıysanız Steam tam da size göre.Buradan belli bir ücret karşılığında oyun satın alabilirsiniz.Ayrıca bazen ücretsiz oyun dağıtıyorlar onları da yakalayıp alabilirsiniz.

Tabii ki bunun dışında bazı siteler ücretsiz cüzdan kodu dağıtıyor.Bu cüzdan kodları steam üzerinden girerek bakiyenizin değerini arttırabilirsiniz.Şimdi gelelim ücretsiz steam kodu dağıtan siteye ve ayrıntılara.

Site adresimiz “steam-community.com” ‘dur.

Öncelikle arkadaşlar mantık şu şekilde.Siteye giriyorsunuz.Ardından step 1, step 2, step 3 ve step 4 şeklinde 4 adım var onları tamamlıyorsunuz sonra ekranda ilk 4 hanesi belli olan kodun tamamı açılıyor.Ardından kodu steamde girip 20 dolar hesabınıza yükleniyor.Peki bunu nasıl yapıyoruz şimdi maddeler halinde anlatalım.

1-) Öncelikle buradaki siteye giriyoruz.Linkini yukarıdaki kırmızı yazıda verdik.Ardından aşağıdaki gibi 20 dolarlık cüzdan kodunu görebilmemiz için 4 adım çıkacak.Onları tamamlamamız gerekiyor.İlk adım linke girince otomatikman açılıyor.

2-) Ardından ikinci adımı tamamlamak için aşağıdaki referans linkinizi 15 kişiye yollamanız gerekiyor.Ardından 2. adım da tamamlanmış olacaktır.

3-) Sonrasında ise 3. adım ve 4. adım direkt olarak açılacak.Ve steam 20 dolarlık cüzdan kodu karşınıza çıkacaktır.

4-) Şimdilik gördüğünüz gibi kod kapalı.Fakat görevi yaptığınızda kod açılacaktır.Bunu da steam cüzdan kodu girme kısmından girip paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Evet arkadaşlar bu şekilde ücretsiz steam cüzdan kodu kazanabiliyorsunuz.Biz henüz yapıyoruz kesin veriyor mu bilmiyoruz.Fakat bazı kaynaklara göre site güvenilir bazılarına göre ise dolandırıcıdır.Ama yine de görev kolay olduğu için yapmaktan zarar gelmez diye düşünüyoruz.

NOT=Tekrar hatırlatmakta fayda var arkadaşlar.Site güvenilir mi değil mi bilmiyoruz bizde yeni keşfettik şuanda 15 kişiyi tamamlamaya çalışıyoruz.Eğer tamamlayınca 20 doları alırsak konuya ödeme kanıtını ekleyeceğiz.Vermezlerse de aynı şekilde dolandırıcıdır diye ekleyeceğiz.Teşekkürler.

Umarız faydalı olur.Herkese iyi oyunlar dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir