Steam Metin2 Hakkında Detaylı Bilgiler

Herkese merhabalar arkadaşlar bildiğiniz gibi Kngiht online’dan sonra Steam platformuna Metin 2 online oyunu da geldi.Lakin steam metin 2 kendi serverlarını(sunucularını) henüz açmadı.Bu yazımızda sizlere sunucular ne zaman açılacak,steam metin 2’de güvenlik açığı oluşur mu,aynı anda 2 hesap birden açılacak mı vb. gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Steam Metin2 Kendi Server’ini Ne Zaman Açacak?

Öncelikle arkadaşlar şunu söylemek gerekir ki Steam Metin2 şuanlık kendisine ait bir sunucu açmadı.Yani steamden metin2’yi indirenler normal metin2 oyununa başlamış olacaklar.Oyuna girdiğinizde 100-110 levelleri gördüğünüzde anlayacaksınız zaten.

Şimdilik bu serverlarda oynamak mantıksız.Çünkü millet almış başını gitmiş siz sıfırdan başlasanız kaç ayda onlara yetişirsiniz Allah bilir.O yüzden şuanlık en iyisi beklemek.Çünkü çok yakında Steam’in kendi orjinal sunucusu açılacak ve global olarak tüm dünyayla birlikte 1 serverda metin 2 oynayabileceksiniz.Yani global olacağı için dili ingilizce olacak deniliyor.Yine de kesin bir şey yok.

Ama global serverın açılacağı kesin bir bilgidir.Detaylara buradan bakabilirsiniz.Linkteki yazıyı okuduğumuzda Steam Metin2’nin orjinal yeni serveri çok yakında açılacağı yazıyor.O yüzden dediğimiz gibi en iyi şimdilik beklemek.

Yani kısacası şuanki sunucularda boş yere oyuna başlamanıza gerek yok.

Steam Metin2’de Güvenlik Açığı Olur Mu? Hile Yapılabilir Mi?

İnternet ortamında her platformda her uygulamada veya oyunda güvenlik açığı olabilir.Sonuçta bu sistemler kul yapısıdır.Lakin normal metin 2 den farklı olarak steam metin 2’nin özel bir güvenlik koruması olacak.Oyun sonuçta steam’in sunucularında barınacak.

Hile,bot vb. şeyler kesinlikle olmayacaktır.Olsa da hile kullananlar anında ban yerler.Çünkü knight online oyununda da böyle bir durum olmuştu.Hile veya bot kullananlar tespit edildiği gibi steamdan ban yiyorlardı.O yüzden dikkat etmekte fayda var.Bu tarz işlere hiç bulaşmayın.Bu ban sonucunda steam hesabınızı tamamen kaybedebilirsiniz.

Steam Metin2’de Aynı Anda Birden Fazla Hesap Açılabilir Mi?

Böyle bir durum söz konusu değil.Çünkü steam’dan girileceği için 1 steam hesabı için 1 metin 2 oyunu oynanabilir.Haliyle birden fazla hesaba girmek için birden fazla steama girmiş olmanız gerekiyor.Bu da anca farklı bilgisayarlarda olur.Çünkü bir bilgisayarda 2 steam açılmıyor.Sanal sunucu kullanarak(bir bilgisayara hem windows 7 hem windows 8 kurmak gibi) açanlar olsa da bunun da tespiti sonucunda hesabınız süresiz ban yiyebilir.O yüzden kurallara uymakta fayda var.

Oyunun zaten zevki hile hurda vs. yapılmadığında çıkıyor.Diğer türlü hileyle üstüm ful +9 olsa ne olacak ne zevki çıkacak 🙂

Steam Metin2’de Ejder Parası Alımı Nasıl Olacak?

Steam metin 2 de ejder paralarını steam bakiyeleriniz üzerinden alabileceksiniz.Eğer isteyen olursa Gameforge üzerinden de EP satın alabilecekler.

Steam Metin2 Oyunu Hakkında Güncel Bilgilere Nereden Ulaşabilirim?

Steam Metin 2 oyunu hakkında güncel bilgilere buradaki linkten ulaşabilirsiniz.Yakın zamanda da steam metin2 hakkında forum siteleri kurulur.İnternetten arama yaparak onları da takip edebilirsiniz.

Şimdilik diyeceklerimiz bu kadar.Sizlerin de farklı soruları varsa yorum kısmından sorabilirsiniz.Herkese iyi eğlenceler dileriz…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir